Koha 23.11.09.000 - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Checked in
ur: واپس ھوگئی ہے

en: %s month
ur: %s مہینہ

en: %s months
ur: %s مہینے

en: Show Mana results
ur: مانا نتائج دکھائیں

en: Holds
ur: مختص کی گئی

en: Check in
ur: خودکارواپسیِ کتب

en: Check out
ur: کتب کا خودکاراجراء
