Koha 23.11.09.000 - en to uk-UA translation catalogue (387 entries)

en: ERROR: Price is not a valid number, please check the price and try again!
uk-UA: ПОМИЛКА: ціна не є правильним числом, перевірте ціну та спробуйте ще раз!

en: Fund amount exceeds parent allocation
uk-UA: Сума коштів перевищує відрахування з джерела

en: Fund amount exceeds period allocation
uk-UA: Сума коштів перевищує виділений період

en: Update item
uk-UA: Оновити примірник

en: You can't receive any more items
uk-UA: Ви не можете отримати більше примірників

en: Edit
uk-UA: Редагувати

en: Delete
uk-UA: Вилучити

en: Add item
uk-UA: Додати одиницю

en: Clear
uk-UA: Очистити

en: Add multiple items
uk-UA: Додати кілька примірників

en: Number of items to add
uk-UA: Кількість примірників для додавання

en: Add
uk-UA: Додати

en: is duplicated
uk-UA:  — продубльований

en: already exists in database
uk-UA:  вже існує в базі даних

en: There is no record selected
uk-UA: Не вибрано жодного запису

en: quantity values are not filled in or are not numbers
uk-UA: значення кількості не заповнені або не є числами

en: Loading
uk-UA: Завантаження…

en: Internal Server Error, please reload the page
uk-UA: Внутрішня помилка сервера, будь ласка, перезавантажте сторінку

en: You need to log in again, your session has timed out
uk-UA: Вам потрібно буде ще раз увійти, Ваш сеанс закінчився

en: Error; your data might not have been saved
uk-UA: Помилка; Ваші дані не можуть бути збережені

en: Loading...
uk-UA: Завантаження…

en: Please select or enter a sound.
uk-UA: Будь ласка, виберіть або введіть звук.

en: Are you sure you want to delete the selected audio alerts?
uk-UA: Ви впевнені, що хочете вилучити вибрані звукові оповіщення?

en: Check the box next to the alert you want to delete.
uk-UA: Поставте прапорець поруч із оповіщенням, яке Ви хочете вилучити.

en: Authority
uk-UA: Авторитетне джерело

en: Error importing the authority type %s
uk-UA: Помилка при імпорті авторитетного джерела %s

en: Please select a CSV (.csv) or ODS (.ods) spreadsheet file.
uk-UA: Будь ласка, виберіть файл електронної таблиці CSV (*.csv) або ODS (*.ods).

en: Your cart is currently empty
uk-UA: Ваш кошик наразі порожній

en: This item is already in your cart
uk-UA: Цей запис вже є у Вашому кошику

en: This item has been added to your cart
uk-UA: Цей запис було додано у Ваш кошик

en: %s item(s) added to your cart
uk-UA: %s запис(и) додано у Ваш кошик записів

en: %s already in your cart
uk-UA: %s вже є у Вашому кошику

en: No item was selected
uk-UA: Жодної одиниці не було відібрано

en: No item was added to your cart (already in your cart)!
uk-UA: Запис не додано до Вашого кошика (вже є у Вашому кошику)!

en: The item has been removed from your cart
uk-UA: Цей запис вилучено з Вашого кошика

en: Are you sure you want to empty your cart?
uk-UA: Чи Ви справді хочете очистити Ваш кошик?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити відібрані одиниці?

en: Items in your cart: %s
uk-UA: Записи у Вашому кошику: %s

en: Add to cart
uk-UA: Додати у кошик

en: In your cart
uk-UA: У Вашому кошику

en: Error importing the framework
uk-UA: Помилка при імпорті структури

en: Are you sure you want to replace the fields and subfields for the %s framework structure? The existing structure will be overwritten! For safety reasons, it is recommended to use the export option to make a backup first.
uk-UA: Чи Ви справді хочете замінити поля та підполя для структури структури „%s“? Існуюча структура буде перезаписана! З міркувань безпеки рекомендується спочатку скористатися опцією експорту для створення резервної копії.

en: Importing to framework: %s. Importing from file: %s.
uk-UA: Імпорт у структуру: %s. Імпорт з файлу: %s.

en: Previous
uk-UA: Попереднє

en: Next
uk-UA: Наступне

en: Results
uk-UA: Результати пошуку

en: Go back to the results
uk-UA: Повернутися до результатів пошуку

en: Please enter a valid date (should match %s).
uk-UA: Будь ласка, введіть правильну дату (повинна відповідати %s).

en: Fri
uk-UA: Пт

en: Mon
uk-UA: Пн

en: Sat
uk-UA: Сб

en: Sun
uk-UA: Нд

en: Thu
uk-UA: Чт

en: Tue
uk-UA: Вт

en: Wed
uk-UA: Ср

en: Friday
uk-UA: п’ятниця

en: Monday
uk-UA: понеділок

en: Saturday
uk-UA: субота

en: Sunday
uk-UA: неділя

en: Thursday
uk-UA: четвер

en: Tuesday
uk-UA: вівторок

en: Wednesday
uk-UA: середа

en: Apr
uk-UA: квітень

en: Aug
uk-UA: серпень

en: Dec
uk-UA: грудень

en: Feb
uk-UA: лютий

en: Jan
uk-UA: січень

en: Jul
uk-UA: липень

en: Jun
uk-UA: червень

en: Mar
uk-UA: березень

en: May
uk-UA: травень

en: Nov
uk-UA: листопад

en: Oct
uk-UA: жовтень

en: Sep
uk-UA: вересень

en: April
uk-UA: квітень

en: August
uk-UA: серпень

en: December
uk-UA: грудень

en: February
uk-UA: лютий

en: January
uk-UA: січень

en: July
uk-UA: липень

en: June
uk-UA: червень

en: March
uk-UA: березень

en: November
uk-UA: листопад

en: October
uk-UA: жовтень

en: September
uk-UA: вересень

en: Place hold
uk-UA: Замовити

en: Please note that this external search could replace the current record.
uk-UA: Будь ласка, зверніть увагу, що цей результат зі зовнішнього пошуку може замінити поточний запис.

en: %s item(s) are attached to this record. You must delete all items before deleting this record.
uk-UA: %s примірник(а/ів) приєднані до цього запису. Ви повинні вилучити усі примірники, перш ніж вилучати цей запис.

en: Warning: This record is used in %s order(s). Deleting it could cause serious issues on acquisition module. Are you sure you want to delete this record?
uk-UA: Застереження: цей запис використовується у %s замовленн(і/ях). Вилучення його може спричинити серйозні проблеми в модулі надходжень. Ви впевнені, що хочете вилучити цей запис?

en: %s order(s) are using this record. You need order managing permissions to delete this record.
uk-UA: %s замовлення використовують цей запис. Щоб вилучити цей запис, Вам потрібен привілей керування замовленнями.

en: %s deleted order(s) are using this record. Are you sure you want to delete this record?
uk-UA: %s вилучені замовлення використовують цей запис. Чи Ви справді хочете вилучити цей запис?

en: %s deleted order(s) are using this record. You need order managing permissions to delete this record.
uk-UA: %s вилучені замовлення використовують цей запис. Щоб вилучити цей запис, Вам потрібен привілей керування замовленнями.

en: %s holds(s) for this record. Are you sure you want to delete this record?
uk-UA: %s замовлен(ня/ь) на цьому записі. Чи Ви справді хочете вилучити цей запис?

en: Are you sure you want to delete this record?
uk-UA: Ви впевнені, що хочете вилучити цей запис?

en: %s hold(s) on this record. You must delete all holds before deleting all items.
uk-UA: %s замовлен(ня/ь) на цьому записі. Ви повинні вилучити усі замовлення, перш ніж вилучати усі примірники.

en: Are you sure you want to delete the %s attached items?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити %s приєднані одиниці?

en: (select to create)
uk-UA: (виберіть для створення)

en: Template name is required.
uk-UA: Потрібно вказати назву шаблону.

en: Category code can only contain the following characters: letters, numbers, - and _.
uk-UA: Код категорії може містити лише такі символи: літери, цифри, дефіс „-“ та підкреслення „_“.

en: Please choose an enrollment period in months OR by date.
uk-UA: Будь-ласка, оберіть період реєстрації в місяцях АБО за датою.

en: Checked in
uk-UA: Повернуто

en: Patron note
uk-UA: Примітка користувача

en: Unable to check in
uk-UA: Неможливо повернути

en: Confirm
uk-UA: Підтвердити

en: Renewed, due:
uk-UA: Продовжено, до:

en: Renew failed:
uk-UA: Продовжити не вдалося:

en: not checked out
uk-UA: не видано

en: too many renewals
uk-UA: занадто багато продовжень

en: too many consecutive renewals without being seen by the library
uk-UA: занадто багато послідовних продовжень примірників, не побачених у бібліотеці

en: on hold
uk-UA: замовлено

en: Not allowed: patron restricted
uk-UA: Не дозволено: користувач заблокований

en: Not allowed: overdue
uk-UA: Не дозволено: прострочення

en: reason unknown
uk-UA: причина невідома

en: Loading... you may continue scanning.
uk-UA: Завантажується… Ви можете продовжити зчитування.

en: Today's checkouts
uk-UA: Сьогоднішні видачі

en: Previous checkouts
uk-UA: Попередні видачі

en: by _AUTHOR_
uk-UA:  / _AUTHOR_

en: On-site checkout
uk-UA: Видача на місці

en: On hold
uk-UA: Замовлено

en: Not renewable
uk-UA: Не продовжуване

en: Must be renewed at the library
uk-UA: Потрібно продовжити у бібліотеці/підрозділі

en: Can no longer be auto-renewed - number of checkout days exceeded
uk-UA: Більше не можна продовжувати автоматично — перевищено кількість днів для обігу

en: Automatic renewal failed, patron has unpaid fines
uk-UA: Помилка автоматичного продовження, користувач не сплатив пеню

en: Automatic renewal failed, account expired
uk-UA: Помилка автоматичного продовження, термін дії облікового запису завершився

en: Renewal denied by syspref
uk-UA: Продовження відхилено системними налаштуваннями

en: %s of %s renewals remaining
uk-UA: залишилося продовжень %s із %s дозволених

en: Scheduled for automatic renewal
uk-UA: Заплановано автоматичне продовження

en: Claim returned
uk-UA: Вимога про повернення

en: No itemtype
uk-UA: Невизначений тип одиниці

en: Number of checkouts by item type
uk-UA: Кількість видач за типом примірника

en: Double click to edit
uk-UA: Двічі клацніть для редагування

en: Resolve
uk-UA: Вирішити

en: Actions
uk-UA: Дії

en: Edit notes
uk-UA: Редагувати примітку

en: Update
uk-UA: Оновити

en: Cancel
uk-UA: Скасувати

en: Are you sure you want to delete this return claim?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити цю вимогу про повернення?

en: First
uk-UA: Перше

en: Last
uk-UA: Останнє

en: No data available in table
uk-UA: Немає даних у таблиці

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
uk-UA: Показано від _START_ по _END_ з _TOTAL_ записів

en: No entries to show
uk-UA: Немає записів для відображення

en: (filtered from _MAX_ total entries)
uk-UA: (відібрано з _MAX_ записів загалом)

en: Show _MENU_ entries
uk-UA: Виводити _MENU_ записів

en: Processing...
uk-UA: Опрацювання триває…

en: Search:
uk-UA: Пошук:

en: No matching records found
uk-UA: Відповідних записів не знайдено

en: Copy to clipboard
uk-UA: Копіювання у буфер обміну

en: Press <i>ctrl</i> or <i>⌘</i> + <i>C</i> to copy the table data<br>to your system clipboard.<br><br>To cancel, click this message or press escape.
uk-UA: Натисніть комбінацію клавіш Ctrl або ⌘ + C, щоб скопіювати дані таблиці <br> в буфер обміну в системі. <br> <br> Щоб скасувати, клацніть це повідомлення або натисніть клавішу Esc.

en: Copied %d rows to clipboard
uk-UA: Скопійовано %d рядків в буфер обміну

en: Copied one row to clipboard
uk-UA: Скопійовано один рядок в буфер обміну

en: Clear filter
uk-UA: Зняти фільтрування

en: All
uk-UA: Усе

en: Something went wrong when loading the table.
    %s: %s. 
    %s
uk-UA: Під час завантаження таблиці сталася помилка.
    %s: %s 
    %s

en: Something went wrong when loading the table.
uk-UA: Під час завантаження таблиці сталася помилка.

en: Copy
uk-UA: Копіювати

en: Print
uk-UA: Надрукувати

en: Columns settings
uk-UA: Налаштування стовпчиків

en: Columns
uk-UA: Стовпці

en: Export or print
uk-UA: Експорт або друк

en: Export
uk-UA: Експорт

en: Configure table
uk-UA: Налаштувати таблицю

en: This field is mandatory and must have at least one mapping
uk-UA: Це поле є обов’язковим і повинно мати принаймні одне відображення

en:  (current)
uk-UA:  (поточний)

en: No
uk-UA: ні

en: Yes
uk-UA: так

en: Resume
uk-UA: Відновити

en: Suspend
uk-UA: Призупинити

en: Hold is <strong>suspended</strong>
uk-UA: Замовлення <strong>призупинено</strong>

en: until %s
uk-UA: до %s

en: Next available %s item
uk-UA: Наступний доступний примірник типу %s

en: Item is <strong>waiting here</strong>
uk-UA: Примірник <strong>очікує тут</strong>

en: at %s
uk-UA: на %s

en: Item is <strong>waiting</strong>
uk-UA: Примірник <strong>очікує</strong> у підрозділі:

en: Item is <strong>in transit</strong> from %s since %s
uk-UA: Примірник <strong>на переміщенні</strong> від %s починаючи з %s

en: Item hasn't been transferred yet from %s
uk-UA: Примірник досі не був переміщений з %s

en: Unable to resume, hold not found
uk-UA: Не вдається відновити — замовлення не знайдено

en: Suspend hold on
uk-UA: Призупинити замовлення для назви:

en: Suspend until:
uk-UA: Призупинення до:

en: Clear date to suspend indefinitely
uk-UA: Очистити дату для призупинення на невизначений термін

en: Are you sure you want to delete this field?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити це поле?

en: A default letter with the code '%s' already exists.
uk-UA: Сповіщення за умовчанням з кодом „%s“ вже існує.

en: A letter with the code '%s' already exists for '%s'.
uk-UA: Сповіщення з кодом „%s“ вже існує для „%s“.

en: Please specify title and content for %s
uk-UA: Вкажіть заголовок та вміст для %s

en: Please fill at least one template.
uk-UA: Будь ласка, заповніть принаймні один шаблон.

en: Both subfield values should be filled or empty.
uk-UA: Обидва значення підполя повинні бути заповнені або порожні.

en: The destination should be filled.
uk-UA: Поле/підполе призначення слід заповнити.

en: If the field is a control field, the subfield should be empty
uk-UA: Якщо поле є контрольним, підполе має бути порожнім

en: A control field cannot be used with a regular field.
uk-UA: Контрольне поле не можна використовувати зі звичайним полем.

en: The source subfield should be filled for update.
uk-UA: Для оновлення слід заповнити джерельне підполе.

en: The source field should be filled.
uk-UA: Джерельне поле слід заповнити.

en: The conditional field should be filled.
uk-UA: Поле/підполе умови повинно бути заповнене.

en: The conditional comparison operator should be filled.
uk-UA: Оператор порівняння для умови слід заповнити.

en: The conditional regular expression should be filled.
uk-UA: Регулярний вираз для умови слід заповнити.

en: The conditional value should be filled.
uk-UA: Значення для умови слід заповнити.

en: Every
uk-UA: кожне

en: Are you sure you wish to delete this template action?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити цю дію з шаблону?

en: Are you sure you wish to delete this template?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити цей шаблон?

en: Edit action %s
uk-UA: Редагувати дію %s

en: Update action
uk-UA: Оновити дію

en: Are you sure you want to delete this message? This cannot be undone.
uk-UA: Ви впевнені, що хочете вилучити це повідомлення? Це не може бути скасоване.

en: Dates of birth should be entered in the format 'MM/DD/YYYY'
uk-UA: Дати народження слід вводити у форматі „ММ/ДД/РРРР“

en: Dates of birth should be entered in the format 'YYYY-MM-DD'
uk-UA: Дати народження слід вводити у форматі „РРРР-ММ-ДД“

en: Dates of birth should be entered in the format 'DD/MM/YYYY'
uk-UA: Дати народження слід вводити у форматі „ДД/ММ/РРРР“

en: Dates of birth should be entered in the format 'DD.MM.YYYY'
uk-UA: Дати народження слід вводити у форматі „ДД.ММ.РРРР“

en: Are you sure you want to update this child to an Adult category? This cannot be undone.
uk-UA: Ви впевнені, що хочете оновити цю дитину до категорії дорослі? Це не може бути скасоване.

en: Are you sure you want to renew this patron's registration?
uk-UA: Ви дійсно хочете продовжити реєстрацію цього відвідувача?

en: Please confirm whether this is a duplicate patron
uk-UA: Будь ласка, підтвердьте чи це дублікат користувача

en: Minimum password length: %s
uk-UA: Довжина найкоротшого пароля: %s

en: Age
uk-UA: Вік

en: %s year
uk-UA: %s рік

en: %s years
uk-UA: %s [роки]

en: %s month
uk-UA: %s місяць

en: %s months
uk-UA: %s [місяці]

[ctx: Bibliographic record]
en: The field is non-repeatable and already exists in the destination record. Therefore, you cannot add it.
uk-UA: Це поле не повторюване і вже існує у цільовому записі. Тому, Ви не можете додати його.

[ctx: Bibliographic record]
en: The subfield is non-repeatable and already exists in the destination record. Therefore, you cannot add it.
uk-UA: Це підполе не повторюване і вже існує у цільовому записі. Тому, Ви не можете додати його.

en: Change messaging preferences to default for this category?
uk-UA: Змінити налаштування щодо надсилання повідомлень за умовчанням для цієї категорії?

en: Public
uk-UA: Загальнодоступно

en: Private
uk-UA: Приватно

en: Remove restriction?
uk-UA: Зняти обмеження?

en: You must select checkout(s) to export
uk-UA: Ви повинні вибрати видачу(і) для експорту

en: Error: presence of invalid data prevent saving. Please make the corrections and try again.
uk-UA: Помилка: наявність помилкових даних запобігає збереженню. Внесіть виправлення та повторіть спробу.

en: Nothing to save
uk-UA: Ні́чого зберігати

en: Saving...
uk-UA: Триває збереження…

en: Saved preference %s
uk-UA: Збережено параметр „%s“

en: modified
uk-UA: змінено

en: You have made changes to system preferences.
uk-UA: Ви внесли зміни в параметри системи.

en: Note: _ALL_ value will override all other values
uk-UA: Примітка: значення _ALL_ переважає усі інші значення

en: The following values are not formatted correctly:
uk-UA: Наступні значення відформатовані неправильно:

en: Required
uk-UA: обов’язкове

en: Description
uk-UA: Опис

en: No cover image available
uk-UA: Немає зображення обкладинки

en: Nothing is selected
uk-UA: Нічого не вибрано

en: You must select at least one record
uk-UA: Ви повинні вибрати принаймні один запис

en: At least two records must be selected for merging
uk-UA: Для об’єднання повинні бути обрані щонайменше два записи

en: AJAX failed to approve tag: %s
uk-UA: Засобу AJAX не вдалося схвалити мітку: %s

en: AJAX failed to reject tag: %s
uk-UA: Засобу AJAX не вдалося відхилити мітку: %s

en: %s is permitted!
uk-UA: %s дозволено!

en: %s is prohibited!
uk-UA: %s заборонено!

en: %s is neither permitted nor prohibited!
uk-UA: „%s“ не є дозволеним чи забороненим терміном.

en: Clear all
uk-UA: Очистити усе

en: Select all
uk-UA: Вибрати усе

en: Select all pending
uk-UA: Вибрати усе на розгляді

en: Reject
uk-UA: Відхилити

en: Approved
uk-UA: Схвалено

en: Approve
uk-UA: Схвалити

en: Rejected
uk-UA: Відхилено

en: Testing...
uk-UA: Тестування триває…

en: AJAX error (%s alert)
uk-UA: Помилка AJAX (попередження %s)

en: No camera detected.
uk-UA: Камера не виявлена.

en: Cancelled
uk-UA: Скасовано

en: Expired
uk-UA: Термін дії завершено

en: %s (current status)
uk-UA: %s (поточний стан)

en: The results could not be loaded
uk-UA: Не вдалося завантажити результати

en: Please delete %s character(s)
uk-UA: Будь ласка, вилучіть %s символ(и/ів)

en: Please enter %s or more characters
uk-UA: Будь ласка, введіть %s або більше символ(и/ів)

en: Loading more results…
uk-UA: Завантаження додаткових результатів…

en: You can only select %s item(s)
uk-UA: Ви можете вибрати лише стільки примірників: %s

en: No results found
uk-UA: Нічого не знайдено

en: Searching…
uk-UA: Триває пошук…

en: Remove all items
uk-UA: Вилучити усі примірники

en: Remove item
uk-UA: Вилучити примірник

en: Are you sure you want to close this subscription?
uk-UA: Чи Ви справді хочете закрити цю передплату?

en: Are you sure you want to reopen this subscription?
uk-UA: Чи Ви справді хочете наново відкрити цю передплату?

en: Are you sure you want to delete this subscription?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити цю передплату?

en: Add an SMS cellular provider
uk-UA: Додати SMS-провайдера стільникового звʼязку

en: Edit provider %s
uk-UA: Редагувати постачальника %s

en: Are you sure you want to delete %s? %s patron(s) are using it!
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити %s? %s користувачів використовують це!

en: Are you sure you want to delete %s?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити %s?

en: If you wish to claim late or missing issues you must link this subscription to a vendor. Click OK to ignore or Cancel to return and enter a vendor
uk-UA: Якщо Ви хочете заявити про запізнення або пропущені випуски, потрібно звʼязати цю передплату з постачальником. Натисніть „Гаразд“, щоб ігнорувати або „Скасувати“, щоб повернутися та ввести до постачальника

en: The vendor does not exist
uk-UA: Постачальник не існує

en: You must choose or create a bibliographic record
uk-UA: Ви повинні вибрати або створити бібліографічний запис

en: Bibliographic record does not exist!
uk-UA: Бібліографічного запису не існує!

en: You must choose a first publication date
uk-UA: Ви повинні вибрати дату першої публікації

en: You must choose a subscription length or an end date.
uk-UA: Ви повинні вибрати тривалість передплати або дату завершення.

en: You have modified the advanced prediction pattern. Please save your work or cancel modifications.
uk-UA: Ви змінили розвинену схему прогнозування. Будь ласка, збережіть свою роботу або скасуйте зміни.

en: Warning! Present pattern has planned irregularities. Click on 'Test prediction pattern' to check if it's still valid
uk-UA: Увага! Нинішня схема має заплановані нерегулярності. Натисніть на „Перевірити схему прогнозування“, щоб перевірити, чи вона все ще дійсна

en: Please click on 'Test prediction pattern' before saving subscription.
uk-UA: Будь ласка, натисніть на „Перевірити схему прогнозування“ перед збереженням передплати.

en: Frequency is not defined
uk-UA: Не означено жодної періодичности

en: First publication date is not defined
uk-UA: Дата першої публікації не визначена

en: Next issue publication date is not defined
uk-UA: Дата публікації наступного випуску не визначена

en: Cannot test prediction pattern for the following reason(s): %s
uk-UA: Неможливо перевірити схему прогнозування з наступних причин: %s

en: Please enter a name for this pattern
uk-UA: Будь ласка, виберіть назву для цієї схеми

en: This pattern name already exists. Do you want to modify it?
uk-UA: Ця назва шаблону вже існує. Змінити її?

en: Warning: This will modify the pattern for all subscriptions that are using it.
uk-UA: Попередження: це змінить шаблон для усіх передплат, які його використовують.

en: Something went wrong. Unable to create a new numbering pattern.
uk-UA: Щось пішло не так. Неможливо створити нову схему нумерації.

en: Searching for subscription in Mana Knowledge Base
uk-UA: Пошук передплати у базі знань Mana

en: Results from Mana Knowledge Base
uk-UA: Результати з бази знань Mana

en: Show Mana results
uk-UA: Показати результати Mana

en: Subscription found on Mana Knowledge Base:
uk-UA: Передплата знайдена в базі знань Mana:

en: No subscription found on Mana Knowledge Base
uk-UA: У базі знань Mana не знайдено передплати

en: Please feel free to share your pattern with all others librarians once you are done
uk-UA: Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю схемою з усіма іншими бібліотекарями, коли закінчите

en: Deactivate filters
uk-UA: Вимкнути фільтри

en: Activate filters
uk-UA: Увімкнути фільтри

en: Are you sure you want to delete this cover image?
uk-UA: Чи Ви справді хочете вилучити це зображення обкладинки?

en: Directory is not writeable
uk-UA: Каталог не доступний для запису

en: Error code 0 not used
uk-UA: Код помилки 0 не використовується

en: File already exists
uk-UA: Файл вже існує

en: Root directory for uploads not defined
uk-UA: Коренева тека для вивантажень не означена

en: Temporary directory for uploads not defined
uk-UA: Тимчасова тека для вивантажень не означена

en: Upload status:
uk-UA: Стан вивантаження:

en: Failed
uk-UA: Збій

en: Denied
uk-UA: Відмовлено

en: Error:
uk-UA: Помилка:

en: File name:
uk-UA: Назва файлу:

en: An error occurred on deleting this image
uk-UA: Сталася помилка при вилученні цього зображення

en: View comparison
uk-UA: Переглянути порівняння

en: Showing results for %s
uk-UA: Відображення результатів для %s

en: You can select maximum of two checkboxes
uk-UA: Ви можете встановити максимум два прапорці

en: You must select two entries to compare
uk-UA: Ви повинні вибрати два записи для порівняння

en: Submit
uk-UA: Прийняти

en: Submitting...
uk-UA: Триває збереження…

en: Licenses
uk-UA: Ліцензії

en: License
uk-UA: Ліцензія

en: Status
uk-UA: Стан

en: There are no licenses created yet
uk-UA: Ще не створено жодної ліцензії

en: Periods
uk-UA: Строки

en: Agreement period %s
uk-UA: Строк угоди № %s

en: Remove this period
uk-UA: Вилучити цей строк

en: Add new period
uk-UA: Додати новий строк

en: Related agreements
uk-UA: Повʼязані угоди

en: There are no other agreements created yet
uk-UA: Інших угод ще не створено

en: New agreement
uk-UA: Нова угода

en: Agreement name
uk-UA: Назва угоди

en: Vendor
uk-UA: Постачальник

en: Closure reason
uk-UA: Причина закриття

en: Is perpetual
uk-UA: Є безстроковою

en: Renewal priority
uk-UA: Пріоритет поновлення

en: License info
uk-UA: Інформація про ліцензію

en: There are no agreements defined
uk-UA: Угод ще не визначено

en: Period start
uk-UA: Початок строку

en: Period end
uk-UA: Кінець строку

en: Period note
uk-UA: Примітка щодо строку

en: Users
uk-UA: Користувачі

en: Role
uk-UA: Роль

en: Packages
uk-UA: Пакунки

en: Documents
uk-UA: Документи

en: Add new document
uk-UA: Додати новий документ

en: %s packages found locally
uk-UA: %s пакунків, знайдених локально

en: Access type
uk-UA: Тип доступу

en: Agreements
uk-UA: Угоди

en: Agreement %s
uk-UA: Угода %s

en: There are no agreements created yet
uk-UA: Угод ще не створено

en: New package
uk-UA: Новий пакунок

en: There are no packages defined
uk-UA: Не означено жодного пакунка

en: Titles (%s)
uk-UA: Назви (%s)

en: New title
uk-UA: Нова назва

en: There are no packages created yet
uk-UA: Ще немає створених пакунків

en: Import from a list
uk-UA: Імпорт зі списку

en: To the following local package
uk-UA: До наступного локального пакунка

en: There are no titles defined
uk-UA: Не означено жодної назви

en: New license
uk-UA: Нова ліцензія

en: There are no licenses defined
uk-UA: Не означено жодної ліцензії

en: License #%s
uk-UA: Ліцензія #%s

en: The e-resource management module is disabled, turn on <a href="/cgi-bin/koha/admin/preferences.pl?tab=&op=search&searchfield=ERMModule">ERMModule</a> to use it
uk-UA: Модуль управління електронними ресурсами вимкнено, задійте параметр „<a href="/cgi-bin/koha/admin/preferences.pl?tab=&op=search&searchfield=ERMModule">ERMModule</a>“, щоб використовувати його

en: Report deleted successfully
uk-UA: Звіт успішно вилучено

en: Remove this user
uk-UA: Вилучити цього користувача

en: Add new user
uk-UA: Додати нового користувача

en: Attributes
uk-UA: Атрибути

en: Items
uk-UA: Примірники

en: E-resource management
uk-UA: Керування е-ресурсами

en: Titles
uk-UA: Назви

en: The page entered is not a number.
uk-UA: Введена сторінка не є числом.

en: The page should be a number between 1 and %s.
uk-UA: Сторінка повинна бути числом від 1 до %s.

en: Please choose at least one external target
uk-UA: Будь ласка, виберіть принаймні один зовнішній цільовий сервер

[ctx: Bibliographic record]
en: The item is already in your cart
uk-UA: Цей запис вже є у Вашому кошику

[ctx: Bibliographic record]
en: The item has been added to your cart
uk-UA: Цей запис був доданий до Вашого кошика

[ctx: Bibliographic record]
en:  item(s) added to your cart
uk-UA:  запис(и) додано у Ваш кошик записів

en: already in your cart
uk-UA: вже є у Вашому кошику

[ctx: Bibliographic record]
en: No item was selected
uk-UA: Жодної одиниці не було відібрано

[ctx: Bibliographic record]
en: No item was added to your cart
uk-UA: Жодного запису не було додано у Ваш кошик

[ctx: Bibliographic record]
en: The item has been removed from your cart
uk-UA: Цей запис вилучено з Вашого кошика

en: Log in to your OverDrive account
uk-UA: Ввійти у свій обліковий запис OverDrive

en: OverDrive account page
uk-UA: Сторінка облікового запису OverDrive

en: Log out of your OverDrive account
uk-UA: Вийти із свого облікового запису OverDrive

en: Checkouts
uk-UA: Видачі

en: Holds
uk-UA: Замовлення

en: Checked out until:
uk-UA: Видано до:

en: Check in
uk-UA: Повернення

en: Are you sure you want to return this item?
uk-UA: Чи Ви справді хочете повернути цей примірник?

en: Check out
uk-UA: Видача

en: Are you sure you want to check out this item?
uk-UA: Чи Ви справді хочете видати цей примірник?

en: Cancel hold
uk-UA: Скасувати замовлення

en: Are you sure you want to cancel this hold?
uk-UA: Чи Ви справді хочете скасувати це замовлення?

en: Item cannot be checked out. There are no available formats
uk-UA: Примірник неможливо видати. Немає доступних форматів

en: Your rating: %s.
uk-UA: Ваша оцінка: %s.

en: Average rating: %s (%s votes)
uk-UA: Середня оцінка: %s (%s голос.)
