Koha 23.11.09.000 - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Any
gl: Calquera

en: Any type
gl: Calquera tipo

en: Newspaper
gl: Periódico

en: Daily
gl: Diario

en: Biweekly
gl: Bisemanal

en: Monthly
gl: Mensual

en: Bimonthly
gl: Bimensual

en: Annual
gl: Anual

en: Any regularity
gl: Calquera regularidade

en: Cancel
gl: Cancelar

en: m - sound recordings
gl: m - gravacións sonoras

en: damaged
gl: danado

en: None
gl: Ningún

en: Authority search results
gl: Resultados

en: Collection
gl: Colección

en: All item types
gl: Todos os tipos

en: &lt;&lt; Previous
gl: &lt;&lt; Previo

en: Location
gl: Localización

en: n - New record
gl: n - Novo rexistro

en: Contents note:
gl: Nota sobre o contido:

en: Online Resources:
gl: Recursos en liña:

en: Audience
gl: Audiencia

en: Biography
gl: biografía

en: Illustration
gl: Ilustración

en: Content
gl: Contido

en: Items available for loan:
gl: Copias dispoñibles para préstamo:

en: Lost (
gl: Perdido (

en: Damaged (
gl: Danado (

en: In transit (
gl: En tránsito (
