Koha 23.11.09.000 - en to fa-Arab translation catalogue (880 entries)

en: ERROR: Price is not a valid number, please check the price and try again!
fa-Arab: خطا: قیمت شماره معتبر نیست، لطفاً قیمت را بررسی کنید و دوباره تلاش کنید!

en: Fund amount exceeds parent allocation
fa-Arab: مبلغ بودجه بیش از تخصیص منبع است

en: Fund amount exceeds period allocation
fa-Arab: مبلغ بودجه بیش از تخصیص دوره است

en: New budget-parent is beneath budget
fa-Arab: بودجه جدید براساس بودجه پایه است

en: Are you sure you want to delete this vendor?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کارگزار را حذف کنید؟

en: Update item
fa-Arab: روزآمدسازی آیتم

en: You can't receive any more items
fa-Arab: لا يمكنك استلام المزيد من المواد

en: Edit
fa-Arab: ویرایش

en: Delete
fa-Arab: حذف

en: Add item
fa-Arab: أضف مادة

en: Clear
fa-Arab: پاک کردن

en: Add multiple items
fa-Arab: چندین مورد را اضافه نمایید

en: Number of items to add
fa-Arab: تعداد آیتم ها برای افزوده شدن

en: Add
fa-Arab: افزودن

en: NOTE: Fields listed in the 'UniqueItemFields' system preference will not be copied
fa-Arab: توجه: فیلدهای لیست شده در 'موارد منحصر به فرد' تنظیمات برگزیده سیستم کپی نمی شود

en: is duplicated
fa-Arab: مكرر

en: already exists in database
fa-Arab: متواجد من قبل في قاعدة البيانات

en: There is no record selected
fa-Arab: هیچ رکوردی انتخاب نشده است

en: quantity values are not filled in or are not numbers
fa-Arab: مقادیر کمیت پر نشده یا اعداد نیست

en: Some funds are not defined in item records
fa-Arab: برخی از وجوه در سوابق آیتم تعریف نشده اند

en: Some required item subfields are not set
fa-Arab: برخی از زیرفیلدهای الزامی آیتم تنظیم نشده اند

en: Loading
fa-Arab: بارگذاری

en: Internal Server Error, please reload the page
fa-Arab: خطای داخلی سرور، لطفاً صفحه را مجدداً بارگزاری کنید

en: You need to log in again, your session has timed out
fa-Arab: شما باید دوباره وارد سیستم شوید، جلسه شما به پایان رسیده است

en: Error; your data might not have been saved
fa-Arab: خطا; داده های شما ممکن است ذخیره نشده باشد

en: Loading...
fa-Arab: بارگذاری...

en: Please select or enter a sound.
fa-Arab: لطفاً صدایی را انتخاب یا وارد کنید.

en: Are you sure you want to delete the selected audio alerts?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید هشدارهای صوتی انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Check the box next to the alert you want to delete.
fa-Arab: کادر کنار هشدار مورد نظر برای حذف را علامت بزنید.

en: Authority
fa-Arab: مستند

en: Error importing the authority type %s
fa-Arab: خطا در وارد کردن نوع مستند %s

en: Please select a CSV (.csv) or ODS (.ods) spreadsheet file.
fa-Arab: لطفا انتخاب کنید یک فایل صفحه گسترده CSV (.csv) یا ODS (.ods).

en: Do you really want to import the authority type fields and subfields? This will overwrite the current configuration. For safety reasons please use the export option to make a backup
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید فیلدها و زیرفیلدهای نوع مستندات را جایگزین کنید؟ با این کار پیکربندی موجود بازنویسی خواهد شد. به دلایل ایمنی پیشنهاد می شود ابتدا از گزینه خروجی گرفتن برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید.

en: Importing to authority type: %s. Importing from file: %s
fa-Arab: وارد کردن نوع سند: %s. وارد کردن از فایل: %s

en: Your cart is currently empty
fa-Arab: در حال حاضر سبد شما خالی است

en: This item is already in your cart
fa-Arab: این منبع هم اکنون در سبد شماست

en: This item has been added to your cart
fa-Arab: این منبع به سبد شما اضافه شده است

en: %s item(s) added to your cart
fa-Arab: %s منبع (ها) به سبد شما افزوده شد

en: %s already in your cart
fa-Arab: %s در حال حاضر در سبد خرید شما

en: No item was selected
fa-Arab: منبعی انتخاب نشده بود

en: No item was added to your cart (already in your cart)!
fa-Arab: هیچ آیتمی به سبد خرید شما اضافه نشده است (از قبل در سبد خرید شما وجود داشت)!

en: The item has been removed from your cart
fa-Arab: این آیتم از سبد خرید شما حذف شده است

en: Are you sure you want to empty your cart?
fa-Arab: آیا شما برای خالی کردن سبد خود اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to remove the selected items?
fa-Arab: آیا شما برای حذف منابع انتخاب شده اطمینان دارید؟

en: Items in your cart: %s
fa-Arab: منابع موجود در سبد خرید شما: %s

en: Add to cart
fa-Arab: افزودن به سبد خرید

en: In your cart
fa-Arab: در سبد شما

en: Error importing the framework
fa-Arab: خطا در وارد کردن چارچوب

en: Are you sure you want to replace the fields and subfields for the %s framework structure? The existing structure will be overwritten! For safety reasons, it is recommended to use the export option to make a backup first.
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید فیلدها و زیرفیلدهای ساختار چارچوب %s را جایگزین کنید? ساختار موجود بازنویسی خواهد شد! به دلایل ایمنی، پیشنهاد می شود ابتدا از گزینه خروجی گرفتن برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید.

en: Importing to framework: %s. Importing from file: %s.
fa-Arab: وارد کردن در چارچوب: %s. وارد کردن از فایل: %s.

en: Previous
fa-Arab: قبلی

en: Next
fa-Arab: بعدی

en: Results
fa-Arab: نتایج

en: Go back to the results
fa-Arab: بازگشت به نتایج

en: Please enter a valid date (should match %s).
fa-Arab: لطفاً یک تاریخ معتبر وارد کنید (باید مطابقت داشته باشد %s).

en: Fri
fa-Arab: جمعه

en: Mon
fa-Arab: دوشنبه

en: Sat
fa-Arab: شنبه

en: Sun
fa-Arab: یکشنبه

en: Thu
fa-Arab: پنج شنبه

en: Tue
fa-Arab: سه شنبه

en: Wed
fa-Arab: چهارشنبه

en: Friday
fa-Arab: جمعه

en: Monday
fa-Arab: دوشنبه

en: Saturday
fa-Arab: شنبه

en: Sunday
fa-Arab: یکشنبه

en: Thursday
fa-Arab: پنج شنبه

en: Tuesday
fa-Arab: سه شنبه

en: Wednesday
fa-Arab: چهارشنبه

en: Apr
fa-Arab: آوریل

en: Aug
fa-Arab: آگوست

en: Dec
fa-Arab: دسامبر

en: Feb
fa-Arab: فوریه

en: Jan
fa-Arab: ژانویه

en: Jul
fa-Arab: جولای

en: Jun
fa-Arab: ژوئن

en: Mar
fa-Arab: مارس

en: May
fa-Arab: مه

en: Nov
fa-Arab: نوامبر

en: Oct
fa-Arab: اکتبر

en: Sep
fa-Arab: سپتامبر

en: April
fa-Arab: آوریل

en: August
fa-Arab: آگوست

en: December
fa-Arab: دسامبر

en: February
fa-Arab: فوریه

en: January
fa-Arab: ژانویه

en: July
fa-Arab: جولای

en: June
fa-Arab: ژوئن

en: March
fa-Arab: مارس

en: November
fa-Arab: نوامبر

en: October
fa-Arab: اکتبر

en: September
fa-Arab: سپتامبر

en: Failure
fa-Arab: با شکست مواجه شد

en: Place hold
fa-Arab: محل رزرو

en: {credit_type_description} against {debit_type_description}
fa-Arab: {اعتبار_نوع_توصیف} در مقابل {بدهی_نوع_توصیف}

en: Please note that this external search could replace the current record.
fa-Arab: لطفاً توجه داشته باشید که این جستجوی خارجی می تواند جایگزین رکورد فعلی شود.

en: %s item(s) are attached to this record. You must delete all items before deleting this record.
fa-Arab: %s آیتم(ها) به این رکورد پیوست شده اند. قبل از حذف این رکورد باید همه موارد را حذف کنید.

en: Warning: This record is used in %s order(s). Deleting it could cause serious issues on acquisition module. Are you sure you want to delete this record?
fa-Arab: هشدار: این رکورد به ترتیب استفاده می شود %s . حذف آن می تواند باعث بروز مشکلات جدی در ماژول موضوع کسب شود. آیا مطمئن هستید که می خواهید این رکورد را حذف کنید؟

en: %s order(s) are using this record. You need order managing permissions to delete this record.
fa-Arab: %s سفارش(ها) از این رکورد استفاده می کنند. شما به اجازه مدیر سفارش برای حذف این رکورد نیاز دارید.

en: %s deleted order(s) are using this record. Are you sure you want to delete this record?
fa-Arab: %s حذف سفارش(ها) با استفاده از این رکورد. آیا مطمئن هستید که می خواهید این رکورد را حذف نمایید؟

en: %s deleted order(s) are using this record. You need order managing permissions to delete this record.
fa-Arab: %s حذف سفارش(ها) از این رکورد استفاده می کنند. شما به اجازه مدیر سفارش برای حذف این رکورد نیاز دارید.

en: %s holds(s) for this record. Are you sure you want to delete this record?
fa-Arab: %s موجودی(ها) برای این رکورد. آیا مطمئن هستید که می خواهید این رکورد را حذف کنید؟

en: %s subscription(s) are attached to this record. You must delete all subscription before deleting this record.
fa-Arab: %sاشتراک(ها) به این رکورد پیوست شده اند. قبل از حذف این رکورد باید تمام اشتراک را حذف کنید.

en: Are you sure you want to delete this record?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رکورد را حذف کنید؟

en: %s hold(s) on this record. You must delete all holds before deleting all items.
fa-Arab: %s رزرو(ها) در این رکورد. قبل از حذف همه آیتم ها، باید همه منابع رزرو شده را حذف کنید.

en: Are you sure you want to delete the %s attached items?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید %s موارد پیوست شده را حذف کنید؟

en: (select to create)
fa-Arab: (برای ایجاد انتخاب کنید)

en: Something went wrong. Maybe the value already exists?
fa-Arab: مشکلی پیش آمد. شاید مقدار از قبل وجود داشته باشد؟

en: Template name is required.
fa-Arab: نام الگو الزامی است.

en: Category code can only contain the following characters: letters, numbers, - and _.
fa-Arab: کد رده فقط می تواند شامل کاراکترهای زیر باشد: حروف, اعداد, - و _.

en: Please choose an enrollment period in months OR by date.
fa-Arab: لطفاً یک دوره ثبت نام را براساس ماه یا تاریخ انتخاب کنید.

en: Note: %s out of %s renewals have been logged
fa-Arab: توجه: %s از %s تمدید ثبت شده است

en: Renewed by
fa-Arab: تمدید شده توسط

en: manually
fa-Arab: به صورت دستی

en: Automatic
fa-Arab: اتوماتیک

en: Renewal type:
fa-Arab: نوع تمدید:

en: Checked in
fa-Arab: به امانت گرفته‌شده

en: Patron note
fa-Arab: یادداشت عضو

en: Unable to check in
fa-Arab: تحویل گرفتن امکانپذیر نیست

en: Confirm
fa-Arab: تأئيد

en: Renewed, due:
fa-Arab: تمدید، به دلیل:

en: Renew failed:
fa-Arab: تمدید انجام نشد:

en: not checked out
fa-Arab: امانت نیست

en: too many renewals
fa-Arab: تمدیدهای بیش از حد

en: too many consecutive renewals without being seen by the library
fa-Arab: تعداد زیادی تمدید متوالی بدون اینکه توسط کتابخانه دیده شود

en: on hold
fa-Arab: در رزرو

en: Not allowed: patron restricted
fa-Arab: مجاز نیست: کاربر محدود شده است

en: Not allowed: overdue
fa-Arab: مجاز نیست: معوقه

en: Unable to find an open day
fa-Arab: نمی توان روز باز را پیدا کرد

en: reason unknown
fa-Arab: دلیل ناشناخته

en: Loading... you may continue scanning.
fa-Arab: در حال بارگذاری ... ممکن است اسکن را ادامه دهید.

en: Today's checkouts
fa-Arab: امانت های امروز

en: Previous checkouts
fa-Arab: امانت های قبلی

en: by _AUTHOR_
fa-Arab: توسط _نویسنده_

en: On-site checkout
fa-Arab: امانت گرفتن در محل

en: This item has been recalled and the due date updated
fa-Arab: این منبع فراخوانی شده و تاریخ سررسید به روز شده است

en: Recalled
fa-Arab: یادآوری کردن

en: Booked
fa-Arab: رزرو شده است

en: On hold
fa-Arab: در رزرو

en: Not renewable
fa-Arab: غیر قابل تمدید

en: Must be renewed at the library
fa-Arab: باید در کتابخانه تمدید شود

en: No renewal before %s
fa-Arab: قبلاً تمدید نشده است %s

en: Can no longer be auto-renewed - number of checkout days exceeded
fa-Arab: نمی تواند به صورت خودکار تمدید شود - از تعداد روزهای امانت بیشتر شده است

en: Automatic renewal failed, patron has unpaid fines
fa-Arab: تمدید اتوماتیک انجام نشد, کاربر دارای جریمه های پرداخت نشده است

en: Automatic renewal failed, account expired
fa-Arab: تمدید خودکار انجام نشد، حساب منقضی شد

en: Renewal denied by syspref
fa-Arab: تمدید توسط تنظیمات سیستم انجام نمی شود

en: %s of %s renewals remaining
fa-Arab: %s of %s تمدیدهای باقی مانده

en:  and %s of %s unseen renewals remaining
fa-Arab:  و %s از %s تمدیدهای مشاهده نشده باقی مانده است

en: Scheduled for automatic renewal
fa-Arab: برنامه ریزی شده برای تمدید خودکار

en: Claim returned
fa-Arab: پیگیری بازگشت

en: No itemtype
fa-Arab: هیچ نوع آیتمی وجود ندارد

en: Number of checkouts by item type
fa-Arab: تعداد امانت بر اساس نوع آیتم

en: Double click to edit
fa-Arab: برای ویرایش دوبار کلیک کنید

en: Resolve
fa-Arab: حذف کردن

en: Actions
fa-Arab: اقدامات

en: Edit notes
fa-Arab: یادداشت ها را ویرایش کنید

en: Show 1 claim | Show all {count} claims
fa-Arab[0]: نمایش 1 مطالبه
fa-Arab[1]: نمایش همه {تعداد} مطالبات

en: Show 1 unresolved claim | Show {count} unresolved claims
fa-Arab[0]: نمایش 1 مطالبه تسویه نشده
fa-Arab[1]: نمایش {تعداد} مطالبات تسویه نشده

en: Update
fa-Arab: به روز رسانی

en: Cancel
fa-Arab: لغو کردن

en: Are you sure you want to delete this return claim?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پیگیری بازگشت را حذف کنید؟

en: First
fa-Arab: اولین

en: Last
fa-Arab: آخرین

en: No data available in table
fa-Arab: داده ای در جدول موجود نیست

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
fa-Arab: نمایش _شروع_ به _پایان_ از _کل_ورودی

en: No entries to show
fa-Arab: مدخلی برای نمایش موجود نیست

en: (filtered from _MAX_ total entries)
fa-Arab: (فیلتر شده از _MAX_ مجموع مدخل ها)

en: Show _MENU_ entries
fa-Arab: نمایش _MENU_ مدخل ها

en: Processing...
fa-Arab: در حال پردازش...

en: Search:
fa-Arab: جستجو:

en: No matching records found
fa-Arab: رکورد منطبقی یافت نشد

en: Copy to clipboard
fa-Arab: کپی به کلیپ بورد

en: Press <i>ctrl</i> or <i>⌘</i> + <i>C</i> to copy the table data<br>to your system clipboard.<br><br>To cancel, click this message or press escape.
fa-Arab: فشار دهید <i>ctrl</i> یا <i>⌘</i> + <i>C</i> داده های جدول را کپی کنید<br>به کلیپ بورد سیستم خود بروید.<br><br>برای لغو, بر این پیامک کلیک کنید یا escape فشار دهید.

en: Copied %d rows to clipboard
fa-Arab: کپی شد %d ردیف در کلیپ بورد

en: Copied one row to clipboard
fa-Arab: یک ردیف در کلیپ بورد کپی شد

en: Clear filter
fa-Arab: فیلتر را پاک کنید

en: All
fa-Arab: همه

en: a an the
fa-Arab: یک

en: Something went wrong when loading the table.
    %s: %s. 
    %s
fa-Arab: هنگام بارگذاری جدول مشکلی پیش آمد.
    %s: %s. 
    %s

en: Something went wrong when loading the table.
fa-Arab: هنگام بارگذاری جدول مشکلی پیش آمد.

en: Excel
fa-Arab: اکسل

en: Copy
fa-Arab: نسخه

en: Print
fa-Arab: چاپ

en: Columns settings
fa-Arab: تنظیمات ستون ها

en: Columns
fa-Arab: ستون ها

en: Export or print
fa-Arab: خروجی یا چاپ

en: Export
fa-Arab: ‏صدور

en: Configure table
fa-Arab: جدول را پیکربندی کنید

en: Configure
fa-Arab: پیکربندی کنید

en: %s search
fa-Arab: %s جستجو

en: This field is mandatory and must have at least one mapping
fa-Arab: این فیلد اجباری است و باید حداقل یک نقشه برداری داشته باشد

en: This pickup location is not allowed according to circulation rules
fa-Arab: انتخاب این مکان طبق قوانین چرخه امانت مجاز نمی باشد

en:  (current)
fa-Arab:  (جاری)

en: No
fa-Arab: خیر

en: Yes
fa-Arab: بله

en: Resume
fa-Arab: ادامه دادن

en: Suspend
fa-Arab: به تعویق انداختن

en: Hold is <strong>suspended</strong>
fa-Arab: نگه داشتن <strong>معلق</strong>

en: until %s
fa-Arab: تا وقتی که %s

en: Next available %s item
fa-Arab: بعدی موجود است %s آیتم

en: Next available item group <strong>%s</strong> item
fa-Arab: آیتم بعدی گروه موجود است <strong>%s</strong> آیتم

en: Item is <strong>waiting here</strong>
fa-Arab: آیتم در <strong>منتظر است</strong>

en: at %s
fa-Arab: در %s

en: Item is <strong>waiting</strong>
fa-Arab: آیتم <strong>منتظر</strong>

en: Item is <strong>in transit</strong> from %s since %s
fa-Arab: آیتم از <strong>در حال انتقال</strong> از %s پس از %s

en: Item hasn't been transferred yet from %s
fa-Arab: منبع هنوز منتقل نشده است از %s

en: Unable to resume, hold not found
fa-Arab: ادامه کار مقدور نیست، رزروی یافت نشد

en: Your request could not be processed. Check the logs for details.
fa-Arab: درخواست شما قابل پردازش نیست. جزئیات لاگ ها را بررسی کنید.

en: Suspend hold on
fa-Arab: به تعلیق در آوردن منابع رزرو شده

en: Suspend until:
fa-Arab: تعلیق تا:

en: Clear date to suspend indefinitely
fa-Arab: تعلیق را بری مدت نامحدود پاک کنید

en: Unable to suspend, hold not found.
fa-Arab: امکان تعلیق مقدور نیست، رزروی یافت نشد.

en: Please enter letters or numbers
fa-Arab: لطفاً حروف یا اعداد را وارد کنید

en: Are you sure you want to delete this field?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فیلد را حذف کنید؟

en: A default letter with the code '%s' already exists.
fa-Arab: یک نامه پیش فرض با کد '%s' از قبل موجود است.

en: A letter with the code '%s' already exists for '%s'.
fa-Arab: نامه ای با کد '%s' از قبل وجود دارد '%s'.

en: A letter with the code '%s' already exists for '%s'. Overwrite this letter?
fa-Arab: نامه ای با کد '%s' از قبل وجود دارد '%s'. بازنویسی این نامه؟

en: Please specify title and content for %s
fa-Arab: لطفا عنوان و محتوا را مشخص کنید برای%s

en: Please fill at least one template.
fa-Arab: لطفاً حداقل یک الگو را پر کنید.

en:  characters
fa-Arab:  کاراکترها

en: Both subfield values should be filled or empty.
fa-Arab: هر دو مقدار زیرمجموعه باید پر یا خالی باشند.

en: The destination should be filled.
fa-Arab: مقصد باید پر شود.

en: If the field is a control field, the subfield should be empty
fa-Arab: اگر این فیلد یک فیلد کنترل است، زیر مجموعه آن باید خالی باشد

en: A control field cannot be used with a regular field.
fa-Arab: یک فیلد کنترلی با یک فیلد معمولی قابل استفاده نیست.

en: The source subfield should be filled for update.
fa-Arab: زیرمجموعه منبع باید برای به روزرسانی پر شود.

en: The source field should be filled.
fa-Arab: فیلد منبع باید پر شود.

en: The conditional field should be filled.
fa-Arab: قسمت شرطی باید پر شود.

en: The conditional comparison operator should be filled.
fa-Arab: عملگر مقایسه شرطی باید پر شود.

en: The conditional regular expression should be filled.
fa-Arab: عبارت شرطی به طور منظم باید پر شود.

en: The conditional value should be filled.
fa-Arab: مقادیر مطلقاً باید پر شود.

en: Every
fa-Arab: هر

en: Are you sure you wish to delete this template action?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید عمل این الگو را حذف کنید؟

en: Are you sure you wish to delete this template?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این الگو را حذف کنید؟

en: Edit action %s
fa-Arab: عمل ویرایش %s

en: Update action
fa-Arab: عمل روزآمدسازی

en: Are you sure you want to delete this message? This cannot be undone.
fa-Arab: آیا از حذف این پیام مطمئن هستید؟ این قابل بازگشت نیست.

en: Dates of birth should be entered in the format 'MM/DD/YYYY'
fa-Arab: تاریخ تولد باید در قالب "ماه/روز/سال" وارد شود

en: Dates of birth should be entered in the format 'YYYY-MM-DD'
fa-Arab: تاریخ تولد باید در قالب "سال-ماه-روز" وارد شود

en: Dates of birth should be entered in the format 'DD/MM/YYYY'
fa-Arab: تاریخ تولد باید در قالب "روز/ماه/سال" وارد شود

en: Dates of birth should be entered in the format 'DD.MM.YYYY'
fa-Arab: تاریخ تولد باید در قالب "روز.ماه.سال" وارد شود

en: Are you sure you want to update this child to an Adult category? This cannot be undone.
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کودک را به گروه بزرگسالان به روز کنید؟ این قابل بازگشت نیست.

en: Are you sure you want to renew this patron's registration?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید ثبت نام این عضو را تمدید کنید؟

en: Patrons selected: %s
fa-Arab: کاربران انتخاب شده: %s

en: Please confirm whether this is a duplicate patron
fa-Arab: لطفاً تأیید کنید که آیا این کاربر تکراری است یا خیر

en: Minimum password length: %s
fa-Arab: حداقل طول رمزعبور: %s

en: Age
fa-Arab: سن

en: %s year
fa-Arab: %s سال

en: %s years
fa-Arab: %sسنين

en: %s month
fa-Arab: %s ماه

en: %s months
fa-Arab: %s ماه ها

[ctx: Bibliographic record]
en: The field is non-repeatable and already exists in the destination record. Therefore, you cannot add it.
fa-Arab: این فیلد قابل تکرار نیست و در حال حاضر در رکورد مقصد وجود دارد. بنابراین شما نمی توانید آن را اضافه کنید.

[ctx: Bibliographic record]
en: The subfield is non-repeatable and already exists in the destination record. Therefore, you cannot add it.
fa-Arab: زیرمجموعه قابل تکرار نیست و در حال حاضر در رکورد مقصد وجود دارد. بنابراین نمی توانید آن را اضافه کنید.

en: Change messaging preferences to default for this category?
fa-Arab: تنظیمات پیام برای این دسته به حالت پیش فرض تغییر کند؟

en: Your concern was successfully submitted.
fa-Arab: نگرانی شما با موفقیت ارسال شد.

en: There was an error when submitting your concern, please contact a librarian.
fa-Arab: هنگام ارسال علاقه مندی شما خطایی روی داد، لطفاً با کتابدار تماس بگیرید.

en: Loading updates . . .
fa-Arab: در حال بارگیری به روز رسانی ها . . .

en: Public
fa-Arab: عمومی

en: Private
fa-Arab: خصوصی

en: Concern #%s updated successfully.
fa-Arab: موضوع #%s با موفقیت بروز رسانی شد.

en: Error resolving concern #%s. Check the logs for details.
fa-Arab: خطا در حل موضوع #%s. جزئیات لاگ ها را بررسی کنید.

en: Remove restriction?
fa-Arab: محدودیت برداشته شود؟

en: You must select checkout(s) to export
fa-Arab: شما باید برای استخراج امانت(ها) را انتخاب کنید

en: Error: presence of invalid data prevent saving. Please make the corrections and try again.
fa-Arab: خطا: وجود داده های نامعتبر مانع از ذخیره می شود. لطفا اصلاحات را انجام دهید و دوباره امتحان کنید.

en: Nothing to save
fa-Arab: چیزی برای ذخیره نیست

en: Saving...
fa-Arab: ذخیره...

en: Saved preference %s
fa-Arab: ذخیره ترجیحات %s

en: modified
fa-Arab: اصلاح شده

en: You have made changes to system preferences.
fa-Arab: شما تغییراتی در تنظیمات برگزیده سیستم ایجاد کرده اید.

en: Are you sure you want to delete this consent item?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مورد رضایت را حذف کنید؟

en: Collapse this section
fa-Arab: این بخش را محدود کنید

en: Expand this section
fa-Arab: این بخش را گسترش دهید

en: Note: _ALL_ value will override all other values
fa-Arab: توجه: مقدار _ALL_ همه مقادیر دیگر را لغو می کند

en: The following values are not formatted correctly:
fa-Arab: مقادیر زیر به درستی قالب بندی نشده اند:

en: Name
fa-Arab: نام

en: Required
fa-Arab: مورد نیاز

en: Description
fa-Arab: توصیف

en: Requires consent in OPAC
fa-Arab: به موافقت اپک نیاز دارد

en: Requires consent in staff interface
fa-Arab: به موافقت در رابط کارکنان نیاز دارد

en: String used to identify cookie name
fa-Arab: ردیفی که برای شناسایی نام کوکی استفاده می شود

en: Cookie domain
fa-Arab: دامنه کوکی

en: Cookie path
fa-Arab: مسیر کوکی

en: Expand
fa-Arab: گسترش دهید

en: Collapse
fa-Arab: فرو ریختن

en: You must complete all fields
fa-Arab: شما باید تمام فیلدها را تکمیل کنید

en: Unable to Base64 decode value stored in CookieConsentedJS syspref:
fa-Arab: رمزگشایی مقدار Base64 ذخیره شده در کوکیConsented JS syspref:

en: Unable to JSON parse decoded value stored in CookieConsentedJS syspref:
fa-Arab: رمزگشایی مقدار JSON ذخیره شده در کوکی امکانپذیر نیست JS syspref:

en: Add new code
fa-Arab: افزودن کد جدید

en: Coce image from Amazon.com
fa-Arab: تصویر Coce از Amazon.com

en: Coce image from Google Books
fa-Arab: تصویر Coce از Google Books

en: Coce image from Open Library
fa-Arab: تصویر Coce از کتابخانه باز

en: No cover image available
fa-Arab: تصویر روی جلد موجود نیست

en: Nothing is selected
fa-Arab: چیزی انتخاب نشده است

en: You must select at least one record
fa-Arab: شما باید حداقل یک سند را انتخاب کنید

en: At least two records must be selected for merging
fa-Arab: حداقل باید دو رکورد برای ادغام انتخاب شود

en: AJAX failed to approve tag: %s
fa-Arab: AJAX موفق به تأیید برچسب نشد: %s

en: AJAX failed to reject tag: %s
fa-Arab: AJAX نتوانست برچسب را رد کند: %s

en: %s is permitted!
fa-Arab: %s مجاز است!

en: %s is prohibited!
fa-Arab: %s ممنوع است!

en: %s is neither permitted nor prohibited!
fa-Arab: %s نه مجاز است و نه ممنوع!

en:  Test
fa-Arab:  تست

en: Clear all
fa-Arab: پاک کردن همه

en: Select all
fa-Arab: انتخاب همه

en: Select all pending
fa-Arab: همه موارد درانتظار را انتخاب کنید

en: Reject
fa-Arab: رد کردن

en: Approved
fa-Arab: تایید شده

en: Approve
fa-Arab: تایید

en: Rejected
fa-Arab: رد شد

en: Testing...
fa-Arab: آزمایش کردن...

en: AJAX error (%s alert)
fa-Arab: خطای AJAX (%s هشدار)

en: No camera detected.
fa-Arab: هیچ دوربینی شناسایی نشد.

en: Could not access camera.
fa-Arab: دسترسی به دوربین امکان پذیر نیست.

en: Access to camera denied.
fa-Arab: دسترسی به دوربین ممنوع شد.

en: This feature is available only in secure contexts (HTTPS).
fa-Arab: این ویژگی فقط در زمینه های امن (HTTPS) در دسترس است.

en: An unknown error occurred:
fa-Arab: یک خطای ناشناخته رخ داد:

en: Edit booking
fa-Arab: ویرایش رزرو

en: Place booking
fa-Arab: محل رزرو

en: years
fa-Arab: سال ها

en: Search for a patron
fa-Arab: جستجوی برای یک کاربر

en: Select item
fa-Arab: انتخاب آیتم

en: Are you sure you want to remove this recall?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فراخوان را حذف کنید؟

en: The recall may have already been cancelled. Please refresh the page.
fa-Arab: فراخوان ممکن است قبلاً لغو شده باشد. لطفاً صفحه را رفرش کنید.

en: Cancelled
fa-Arab: لغو شد

en: Are you sure you want to expire this recall?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فراخوان را منقضی کنید؟

en: The recall may have already been expired. Please refresh the page.
fa-Arab: فراخوان ممکن است قبلاً منقضی شده باشد. لطفاً صفحه را رفرش کنید.

en: Expired
fa-Arab: منقضی شده

en: Are you sure you want to revert the waiting status of this recall?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید وضعیت انتظار این فراخوان را برگردانید؟

en: The recall waiting status may have already been reverted. Please refresh the page.
fa-Arab: ممکن است وضعیت انتظار فراخوان قبلاً برگردانده شده باشد. لطفاً صفحه را رفرش کنید.

en: Waiting status reverted
fa-Arab: وضعیت انتظار برگشت داده شد

en: Are you sure you want to mark this recall as overdue?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فراخوان را به‌عنوان معوق علامت‌گذاری کنید؟

en: The recall may have already been marked as overdue. Please refresh the page.
fa-Arab: فراخوان ممکن است قبلاً به عنوان معوق علامت گذاری شده باشد. لطفاً صفحه را رفرش کنید.

en: Marked overdue
fa-Arab: تأخیر مشخص شده است

en: Are you sure you want to remove this recall and return the item to it's home library?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فراخوان را حذف کنید و منبع را به کتابخانه اصلی آن برگردانید؟

en: The recall may have already been removed. Please refresh the page.
fa-Arab: فراخوان ممکن است قبلاً حذف شده باشد. لطفاً صفحه را رفرش کنید.

en: Are you sure you want to remove the selected recall(s)?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید فراخوان(های) انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Please make a selection.
fa-Arab: لطفاً انتخاب کنید.

en: %s (current status)
fa-Arab: %s (وضعیت فعلی)

en: Are you sure you want to delete this rotating collection?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مجموعه در حال چرخش را حذف کنید؟

en: The results could not be loaded
fa-Arab: نتایج بارگیری نشد

en: Please delete %s character(s)
fa-Arab: لطفاً حذف کنید %s کاراکتر(ها)

en: Please enter %s or more characters
fa-Arab: لطفاً وارد کنید %s یا کاراکترهای بیشتر

en: Loading more results…
fa-Arab: درحال بارگیری نتایج بیشتر…

en: You can only select %s item(s)
fa-Arab: فقط می توانید انتخاب کنید%s آیتم(ها)

en: No results found
fa-Arab: نتیجه ای یافت نشد

en: Searching…
fa-Arab: جستجو کردن…

en: Remove all items
fa-Arab: همه موارد را حذف کنید

en: Remove item
fa-Arab: حذف آیتم

en: Are you sure you want to close this subscription?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این اشتراک را ببندید؟

en: Are you sure you want to reopen this subscription?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این اشتراک را دوباره آغاز کنید؟

en: Are you sure you want to delete this subscription?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این اشتراک را حذف کنید؟

en: Add an SMS cellular provider
fa-Arab: یک ارائه دهنده پیامک بیفزایید

en: Edit provider %s
fa-Arab: ویرایش دهنده %s

en: Are you sure you want to delete %s? %s patron(s) are using it!
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید حذف کنید %s؟ %s عضو(ها) از آن استفاده می کنند!

en: Are you sure you want to delete %s?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید حذف کنید %s؟

en: Back to top
fa-Arab: بازگشت به بالا

en: An error occurred. Check the logs for details.
fa-Arab: خطایی رخ داد. جزئیات لاگ ها را بررسی کنید.

en: Frequency and subscription length provided doesn't combine well. Please consider entering an issue count rather than a time period.
fa-Arab: تناوب و طول اشتراک ارائه شده به خوبی با هم ترکیب نمی شوند. لطفاً به جای یک دوره زمانی، تعداد مشکل را وارد کنید.

en: If you wish to claim late or missing issues you must link this subscription to a vendor. Click OK to ignore or Cancel to return and enter a vendor
fa-Arab: اگر می‌خواهید مشکلات تاخیری یا مفقودی را از بین ببرید، باید این اشتراک را به یک فروشنده پیوند دهید. برای نادیده گرفتن OK یا برای بازگشت و وارد کردن فروشنده، روی لغو کلیک کنید

en: The vendor does not exist
fa-Arab: فروشنده موجود نیست

en: You must choose or create a bibliographic record
fa-Arab: شما باید یک رکورد کتابشناختی را انتخاب یا ایجاد کنید

en: Bibliographic record does not exist!
fa-Arab: پیشینه کتابشناختی وجود ندارد!

en: Number of issues to display to staff must be a number
fa-Arab: تعداد شماره برای نمایش به کارکنان باید یک عدد باشد

en: Number of issues to display to the public must be a number
fa-Arab: تعداد شماره های قابل نمایش برای عموم باید یک عدد باشد

en: You must choose a first publication date
fa-Arab: شما باید اولین تاریخ انتشار را انتخاب کنید

en: You must choose a subscription length or an end date.
fa-Arab: شما باید مدت اشتراک یا تاریخ پایان را انتخاب کنید.

en: You have modified the advanced prediction pattern. Please save your work or cancel modifications.
fa-Arab: شما الگوی پیش بینی پیشرفته را اصلاح کرده اید. لطفاً کار خود را ذخیره کنید یا اصلاحات را لغو کنید.

en: Warning! Present pattern has planned irregularities. Click on 'Test prediction pattern' to check if it's still valid
fa-Arab: اخطار! الگوی فعلی نامنظم برنامه ریزی شده است. برای بررسی اینکه آیا هنوز معتبر است روی " الگوی پیش بینی آزمون" کلیک کنید

en: Please click on 'Test prediction pattern' before saving subscription.
fa-Arab: لطفاً پیش از ذخیره اشتراک، روی "الگوی آزمایشی پیش بینی" کلیک کنید.

en: Frequency is not defined
fa-Arab: تناوب مشخص نشده است

en: First publication date is not defined
fa-Arab: تاریخ اولین نشر مشخص نشده است

en: Next issue publication date is not defined
fa-Arab: تاریخ انتشار شماره بعدی مشخص نشده است

en: Cannot test prediction pattern for the following reason(s): %s
fa-Arab: به دلایل زیر نمی توان الگوی پیش بینی را آزمایش کرد: %s

en: Please enter a name for this pattern
fa-Arab: لطفاً نامی برای این الگو وارد کنید

en: This pattern name already exists. Do you want to modify it?
fa-Arab: الگویی با این نام از قبل وجود دارد. آیا می خواهید آنرا اصلاح کنید؟

en: Warning: This will modify the pattern for all subscriptions that are using it.
fa-Arab: هشدار: این الگو را برای تمامی اشتراک های مورد استفاده تغییر دهید.

en: Something went wrong. Unable to create a new numbering pattern.
fa-Arab: مشکلی پیش آمد ایجاد الگوی شماره گذاری جدید امکان پذیر نیست.

en: Searching for subscription in Mana Knowledge Base
fa-Arab: جستجوی اشتراک در پایگاه دانش مانا

en: Results from Mana Knowledge Base
fa-Arab: نتایج از پایگاه دانش مانا

en: Show Mana results
fa-Arab: نمایش نتایج Mana

en: Subscription found on Mana Knowledge Base:
fa-Arab: هیچ اشتراکی در پایگاه دانش Mana یافت نشد:

en: No subscription found on Mana Knowledge Base
fa-Arab: هیچ اشتراکی در پایگاه دانش Mana یافت نشد

en: Please feel free to share your pattern with all others librarians once you are done
fa-Arab: لطفاً پس از اتمام کار، الگوی خود را با سایر کتابداران به اشتراک بگذارید

en: This bibliographic record does not exist
fa-Arab: این پیشینه کتابشناختی وجود ندارد

en: Deactivate filters
fa-Arab: فیلترها را غیرفعال کنید

en: Activate filters
fa-Arab: فیلترها را فعال کنید

en: Are you sure you want to delete this cover image?
fa-Arab: آیا از حذف این تصویر جلد اطمینان دارید؟

en: Directory is not writeable
fa-Arab: دایرکتوری قابل نوشتن نیست

en: Error code 0 not used
fa-Arab: خطا کد 0 استفاده نشده است

en: File already exists
fa-Arab: فایل از قبل وجود دارد

en: Root directory for uploads not defined
fa-Arab: دایرکتوری اصلی برای بارگذاری ها تعیین نشده است

en: Temporary directory for uploads not defined
fa-Arab: دایرکتوری موقت برای بارگذاری ها مشخص نشده است

en: Upload status:
fa-Arab: وضعیت بارگذاری:

en: Failed
fa-Arab: با شکست مواجه شد

en: Denied
fa-Arab: رد کردن

en: An error occurred while uploading.
fa-Arab: هنگام آپلود خطایی روی داد.

en: Error:
fa-Arab: خطا:

en: This tool only accepts ZIP files or GIF, JPEG, PNG, or XPM images.
fa-Arab: این ابزار فقط فایل های ZIP یا GIF, JPEG, PNG, یا تصاویر XPM را می پذیرد.

en: File name:
fa-Arab: نام فایل:

en: File type:
fa-Arab: نوع فایل:

en: File size:
fa-Arab: اندازه فایل:

en: An error occurred on deleting this image
fa-Arab: هنگام حذف این تصویر خطایی روی داد

en: View comparison
fa-Arab: مشاهده تطبیق

en: Showing results for %s
fa-Arab: نمایش نتایج برای %s

en: You can select maximum of two checkboxes
fa-Arab: شما می توانید حداکثر دو چک باکس را انتخاب کنید

en: You must select two entries to compare
fa-Arab: شما باید دو ورودی را برای مقایسه انتخاب کنید

en: Submit
fa-Arab: ارسال کنید

en: Close
fa-Arab: بستن

en: Submitting...
fa-Arab: در حال ارسال...

en: Licenses
fa-Arab: مجوزها

en: Agreement license %s
fa-Arab: مجوز توافق %s

en: Remove this license
fa-Arab: این مجوز را حذف کنید

en: License
fa-Arab: مجوز

en: Status
fa-Arab: وضعیت

en: Physical location
fa-Arab: موقعیت فیزیکی

en: Notes
fa-Arab: یادداشت ها

en: URI
fa-Arab: آدرس اینترنتی

en: Add new license
fa-Arab: افزودن مجوز جدید

en: There are no licenses created yet
fa-Arab: هنوز هیچ مجوزی ایجاد نشده است

en: Periods
fa-Arab: دوره ها

en: Agreement period %s
fa-Arab: مجوز توافق %s

en: Remove this period
fa-Arab: این دوره را حذف کنید

en: Start date
fa-Arab: تاريخ شروع

en: End date
fa-Arab: تاریخ اتمام

en: Cancellation deadline
fa-Arab: مهلت لغو

en: Add new period
fa-Arab: افزودن دوره جدید

en: Related agreements
fa-Arab: توافقنامه های مرتبط

en: Related agreement %s
fa-Arab: توافقنامه مرتبط %s

en: Remove this relationship
fa-Arab: این ارتباط را بردارید

en: Related agreement
fa-Arab: توافقنامه مرتبط

en: Relationship
fa-Arab: ارتباط

en: Add new related agreement
fa-Arab: قرارداد جدید مرتبط اضافه کنید

en: There are no other agreements created yet
fa-Arab: هنوز هیچ توافق نامه دیگری ایجاد نشده است

en: Edit agreement #%s
fa-Arab: ویرایش قرارداد #%s

en: New agreement
fa-Arab: توافقنامه جدید

en: Agreement name
fa-Arab: نام قرارداد

en: Vendor
fa-Arab: فروشنده

en: Closure reason
fa-Arab: دلیل بسته شدن

en: Is perpetual
fa-Arab: همیشگی است

en: Renewal priority
fa-Arab: اولویت تمدید

en: License info
fa-Arab: اطلاعات مجوز

en: A license is used several times
fa-Arab: یک مجوز چندین بار استفاده می شود

en: An agreement is used as relationship several times
fa-Arab: یک توافق نامه چندین بار به عنوان رابطه استفاده می شود

en: Only one controlling license is allowed
fa-Arab: فقط یک مجوز کنترل مجاز است

en: File size exceeds maximum allowed: %s MB
fa-Arab: اندازه فایل از حداکثر مجاز بیشتر است: %s مگابایت

en: Agreement user %s is missing a user
fa-Arab: موافقت نامه کاربر %s یک کاربر فراموش شده

en: Agreement updated
fa-Arab: روزآمدسازی قرارداد

en: Agreement created
fa-Arab: توافقنامه ایجاد شد

en: Filter by expired
fa-Arab: فیلتر منقضی شده براساس

en: on
fa-Arab: بر

en: Show mine only
fa-Arab: فقط مال من را نشان بده

en: There are no agreements defined
fa-Arab: هیچ توافقی تعریف نشده است

en: Select
fa-Arab: انتخاب

en: Are you sure you want to remove this agreement?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این قرارداد را حذف کنید؟

en: Yes, delete
fa-Arab: بله، حذف کنید

en: No, do not delete
fa-Arab: نه، حذف نکنید

en: Agreement %s deleted
fa-Arab: قرارداد %s حذف شد

en: Agreement #%s
fa-Arab: قرارداد #%s

en: Period start
fa-Arab: شروع دوره

en: Period end
fa-Arab: پایان دوره

en: Period note
fa-Arab: یادداشت دوره

en: Users
fa-Arab: کاربران

en: Role
fa-Arab: نقش

en: Packages
fa-Arab: بسته ها

en: Documents
fa-Arab: اسناد

en: Document %s
fa-Arab: سند %s

en: Remove this document
fa-Arab: این سند را حذف کنید

en: File
fa-Arab: فایل

en: Select a file
fa-Arab: یک فایل را انتخاب کنید

en: Update file
fa-Arab: روزآمدسازی فایل

en: File name
fa-Arab: نام فایل

en: File type
fa-Arab: نوع فایل

en: File description
fa-Arab: توضیحات فایل

en: Uploaded on
fa-Arab: آپلود شده در

en: Add new document
fa-Arab: سند جدید اضافه کنید

en: Add new agreement
fa-Arab: قرارداد جدید اضافه کنید

en: This agreement is already linked with this package
fa-Arab: این قرارداد قبلاً با این بسته مرتبط شده است

en: Hide filters
fa-Arab: فیلترها را مخفی کنید

en: Show filters
fa-Arab: نمایش فیلترها

en: Title
fa-Arab: عنوان

en: Publication type
fa-Arab: نوع انتشار

en: Selection status
fa-Arab: وضعیت انتخاب

en: Selected
fa-Arab: انتخاب شد

en: Not selected
fa-Arab: انتخاب نشده

en: Is selected
fa-Arab: انتخاب شده است

en: Package name
fa-Arab: نام بسته

en: Content type
fa-Arab: نوع محتوا

en: %s packages found locally
fa-Arab: %s بسته هایی که به صورت محلی یافت می شوند

en: Type
fa-Arab: نوع

en: Package #%s
fa-Arab: بسته #%s

en: Add package to holdings
fa-Arab: بسته را به موجودی ها اضافه کنید

en: Remove package from holdings
fa-Arab: بسته را از موجودی حذف کنید

en: External ID
fa-Arab: شناسه خارجی

en: Package type
fa-Arab: نوع بسته

en: Created on
fa-Arab: ایجاد شده در

en: Resource #%s
fa-Arab: منبع #%s

en: Add title to holdings
fa-Arab: عنوان را به موجودی ها اضافه کنید

en: Remove title from holdings
fa-Arab: عنوان را از موجودی حذف کنید

en: Resource information
fa-Arab: اطلاعات منبع

en: Resource identifier
fa-Arab: شناسه منبع

en: Publication title
fa-Arab: عنوان انتشارات

en: Publisher name
fa-Arab: نام ناشر

en: Print-format identifier
fa-Arab: شناسه فرمت پرینت

en: Online-format identifier
fa-Arab: شناسه فرمت آنلاین

en: Package
fa-Arab: بسته

en: Package content type
fa-Arab: نوع محتوای بسته

en: Coverage dates
fa-Arab: تاریخ های پوشش

en: Please enter a search term
fa-Arab: لطفاً یک عبارت برای جستجوی وارد کنید

en: %s titles found locally
fa-Arab: %s عناوین یافت شده به صورت محلی

en: Identifier
fa-Arab: شناسه

en: ISBN (Print): %s
fa-Arab: شابک (چاپی): %s

en: ISBN (Online): %s
fa-Arab: شابک (آنلاین): %s

en: Title #%s
fa-Arab: عنوان #%s

en: Title identifier
fa-Arab: شناسه عنوان

en: Local bibliographic record
fa-Arab: پیشینیه کتابشناختی محلی

en: Date of first serial issue available online
fa-Arab: تاریخ انتشار اولین شماره مجله به صورت آنلاین

en: Number of first volume available online
fa-Arab: چاپ جلد اول به صورت آنلاین

en: Number of first issue available online
fa-Arab: چاپ اولین شماره به صورت آنلاین

en: Date of last issue available online
fa-Arab: تاریخ آخرین شماره به صورت آنلاین

en: Number of last volume available online
fa-Arab: چاپ آخرین جلد به صورت آنلاین

en: Number of last issue available online
fa-Arab: چاپ آخرین شماره به صورت آنلاین

en: Title-level URL
fa-Arab: عنوان-سطح URL

en: First author
fa-Arab: نویسنده اول

en: Embargo information
fa-Arab: اطلاعات منع شده

en: Coverage depth
fa-Arab: عمق پوشش

en: Date the monograph is first published in print
fa-Arab: تاریخ انتشار اولین چاپ تک نگاری

en: Date the monograph is first published online
fa-Arab: تاریخ انتشار اولین تک نگاری آنلاین

en: Number of volume for monograph
fa-Arab: تعداد جلد برای تک نگاری

en: Edition of the monograph
fa-Arab: ویرایش تک نگاری

en: First editor
fa-Arab: ویرایشگر اول

en: Title identifier of the parent publication
fa-Arab: شناسه عنوان انتشار اصلی

en: Title identifier of any preceding publication title
fa-Arab: شناسه عنوان هر عنوان انتشار قبلی

en: Access type
fa-Arab: نوع دسترسی

en: Agreements
fa-Arab: قراردادها

en: Agreement %s
fa-Arab: قرارداد %s

en: Remove this agreement
fa-Arab: این توافقنامه را حذف کنید

en: Agreement
fa-Arab: قرارداد

en: There are no agreements created yet
fa-Arab: هنوز هیچ توافقی ایجاد نشده است

en: Edit package #%s
fa-Arab: ویرایش بسته #%s

en: New package
fa-Arab: بسته جدید

en: Content type:
fa-Arab: نوع محتوا:

en: An agreement is used several times
fa-Arab: یک توافقنامه چندین بار استفاده می شود

en: Package updated
fa-Arab: بسته به روز شد

en: Package created
fa-Arab: بسته ایجاد شد

en: There are no packages defined
fa-Arab: هیچ بسته ای تعریف نشده است

en: Are you sure you want to remove this package?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این بسته را حذف کنید؟

en: Local package %s deleted
fa-Arab: بسته محلی %s حذف شد

en: Titles (%s)
fa-Arab: عناوین (%s)

en: Edit title #%s
fa-Arab: ویرایش عنوان #%s

en: New title
fa-Arab: عنوان جدید

en: A package is used several times
fa-Arab: یک بسته چندین بار استفاده می شود

en: Title updated
fa-Arab: عنوان به روز شد

en: Title created
fa-Arab: عنوان ایجاد شد

en: Package %s
fa-Arab: بسته %s

en: Remove from this package
fa-Arab: از این بسته حذف کنید

en: Proxy
fa-Arab: پروکسی

en: Add to another package
fa-Arab: به بسته دیگری اضافه کنید

en: There are no packages created yet
fa-Arab: هنوز هیچ بسته ای ایجاد نشده است

en: Import from a list
fa-Arab: وارد کردن از یک لیست

en: Import in progress,
fa-Arab: واردات در حال انجام است،

en: see job #%s
fa-Arab: نگاه کنید به شغل #%s

en: To the following local package
fa-Arab: به بسته محلی زیر

en: Cannot import, no package selected
fa-Arab: نمی توان وارد کرد، بسته ای انتخاب نشده است

en: Import
fa-Arab: وارد کردن

en: There are no titles defined
fa-Arab: هیچ عنوانی تعریف نشده است

en: Are you sure you want to remove this title?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این عنوان را حذف کنید؟

en: Local title %s deleted
fa-Arab: عنوان محلی %s حذف شد

en: Contributors
fa-Arab: مشارکت کنندگان

en: Edit license %s
fa-Arab: ویرایش مجوز %s

en: New license
fa-Arab: مجوز جدید

en: License name
fa-Arab: نام مجوز

en: License user %s is missing a user
fa-Arab: مجوز کاربری %s یک کاربر فراموش شده

en: License updated
fa-Arab: مجوز به روز شد

en: License created
fa-Arab: مجوز ایجاد شد

en: There are no licenses defined
fa-Arab: هیچ مجوزی تعریف نشده است

en: Are you sure you want to remove this license?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مجوز را حذف کنید؟

en: License %s deleted
fa-Arab: مجوز %s حذف شد

en: Started on
fa-Arab: شروع شد

en: Ended on
fa-Arab: پایان یافت

en: License #%s
fa-Arab: مجوز #%s

en: The e-resource management module is disabled, turn on <a href="/cgi-bin/koha/admin/preferences.pl?tab=&op=search&searchfield=ERMModule">ERMModule</a> to use it
fa-Arab: ماژول مدیریت منابع الکترونیکی غیرفعال است، برای استفاده از آن <a href="/cgi-bin/koha/admin/preferences.pl?tab=&op=search&searchfield=ERMModule">ERMModule</a> روشن کنید

en: Data provider
fa-Arab: ارائه دهنده داده

en: Data provider name
fa-Arab: نام ارائه دهنده داده

en: Service type
fa-Arab: نوع خدمات

en: Report types
fa-Arab: نوع گزارش

en: SUSHI credentials
fa-Arab: اعتبار نامه SUSHI

en: Service URL
fa-Arab: آدرس وب سایت اینترنتی

en: Report release
fa-Arab: گزارش انتشار

en: Customer ID
fa-Arab: شناسه مشتری

en: Requestor ID
fa-Arab: شناسه درخواست کننده

en: API key
fa-Arab: کلید API

en: Requestor name
fa-Arab: نام درخواست کننده

en: Requestor email
fa-Arab: ایمیل درخواست کننده

en: There are no import logs defined
fa-Arab: هیچ گزارشی تعریف نشده است

en: Download
fa-Arab: دانلود کنید

en: Are you sure you want to remove this file?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فایل را حذف کنید؟

en: File %s deleted
fa-Arab: فایل %s حذف شد

en: Filename
fa-Arab: نام فایل

en: Import date
fa-Arab: ‏وارد کردن داده

en: Imported by
fa-Arab: ‏وارد شده توسط

en: Cronjob
fa-Arab: کرون جاب

en: Manual upload:
fa-Arab: آپلود دستی:

en: Clear form
fa-Arab: فرم واضح

en: Job for uploaded file has been queued
fa-Arab: کار برای فایل آپلود شده در صف قرار گرفته است

en: Check job progress
fa-Arab: پیشرفت کار را بررسی کنید

en: Edit usage data provider #%s
fa-Arab: ارائه دهنده داده استفاده شده را ویرایش کنید %s

en: New usage data provider
fa-Arab: استفاده جدید از داده های بدست آمده

en: Type at least two characters to search
fa-Arab: حداقل دو کاراکتر برای جستجو تایپ کنید

en: Searching...
fa-Arab: جستجو...

en: Create manually
fa-Arab: ایجاد دستی

en: Create from registry
fa-Arab: از فهرست ایجاد کنید

en: Harvester status
fa-Arab: وضعیت برداشت کننده

en: Unselect all
fa-Arab: همه را لغو انتخاب کنید

en: Sushi credentials
fa-Arab: اعتبار نامه Sushi

en: Credentials information
fa-Arab: اطلاعات اعتبارنامه

en: Customer ID info
fa-Arab: اطلاعات شناسه مشتری

en: Requestor ID info
fa-Arab: اطلاعات شناسه درخواست کننده

en: API key info
fa-Arab: اطلاعات کلید API

en: Please refer to the
fa-Arab: لطفاً مراجعه کنید به

en: COUNTER registry
fa-Arab: ثبت پیشخوان

en: for more information.
fa-Arab: برای اطلاعات بیشتر.

en: This provider does not currently support any COUNTER 5 reports via SUSHI.
fa-Arab: این ارائه دهنده در حال حاضر هیچ گزارش COUNTER 5 را از طریق SUSHI پشتیبانی نمی کند.

en: Data provider updated
fa-Arab: ارائه دهنده داده به روز شد

en: Data provider created
fa-Arab: ارائه دهنده داده ایجاد شد

en: Data providers summary
fa-Arab: خلاصه ارائه دهندگان داده

en: There are no usage data providers defined
fa-Arab: هیچ کاربرد ارائه دهنده داده تعریف نشده است

en: Run now
fa-Arab: اکنون اجرا کنید

en: Test
fa-Arab: تست

en: Are you sure you want to remove this data provider?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این ارائه دهنده داده را حذف کنید؟

en: Data provider %s deleted
fa-Arab: ارائه دهنده داده %s حذف شد

en: This data provider is set to 'Inactive', do you wish to update the status to 'Active'?
fa-Arab: ین ارائه دهنده داده روی 'غیرفعال' تنظیم شده است، آیا می خواهید وضعیت را به 'فعال' به روز کنید؟

en: Yes, update status
fa-Arab: بله، وضعیت به روز رسانی

en: No, do not update status
fa-Arab: خیر، وضعیت را به روز نکنید

en: Updated status for usage data provider %s
fa-Arab: وضعیت به روزرسانی شده برای دستورالعمل ارائه دهندگان داده%s

en: Are you sure you want to run the harvester for this data provider?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید برداشت کننده را برای این ارائه دهنده داده اجرا کنید؟

en: Yes, run
fa-Arab: بله، اجرا کنید

en: No, do not run
fa-Arab: نه، اجرا نکنید

en: Begin date
fa-Arab: تاریخ شروع

en: Job for report type <strong>%s</strong> has been queued
fa-Arab: کار برای نوع گزارش <strong>%s</strong> در صف قرار گرفته است

en: Harvester connection was successful for usage data provider %s
fa-Arab: اتصال برداشت کننده برای ارائه دهنده داده استفاده کنندگان موفقیت آمیز بود%s

en: No connection for usage data provider %s, please check your credentials and try again.
fa-Arab: هیچ اتصالی برای ارائه دهنده داده استفاده کنندگان %s وجود ندارد، لطفاً اعتبار خود را بررسی کرده و دوباره امتحان کنید.

en: This data provider is inactive - connection testing is not possible
fa-Arab: این ارائه دهنده داده غیرفعال است - آزمایش اتصال امکان پذیر نیست

en: Last run
fa-Arab: آخرین اجرا

en: Data provider #%s
fa-Arab: ارائه دهنده داده #%s

en: Detail
fa-Arab: جزئیات

en: Manual upload
fa-Arab: آپلود دستی

en: Import logs
fa-Arab: ‏وارد کردن آمار فعالیت روزانه

en: Usage data provider %s deleted
fa-Arab: ارائه کننده داده های کاربردی  %s حذف شد

en: Data providers list
fa-Arab: لیست ارائه دهندگان داده

en: Provider
fa-Arab: ارائه دهنده

en: Start
fa-Arab: شروع

en: End
fa-Arab: پایان

en: New data provider
fa-Arab: ارائه دهنده داده جدید

en: Build a custom report
fa-Arab: یک گزارش سفارشی بسازید

en: Select report data
fa-Arab: داده های گزارش را انتخاب کنید

en: Data display
fa-Arab: نمایش داده

en: Choose data provider
fa-Arab: ارائه دهنده داده را انتخاب کنید

en: Choose report
fa-Arab: گزارش را انتخاب کنید

en: Choose metric type
fa-Arab: نوع شاخص را انتخاب کنید

en: Choose access type
fa-Arab: انتخاب نوع دسترسی

en: Start year
fa-Arab: سال شروع

en: Please enter year in format YYYY
fa-Arab: لطفا سال را در قالب YYYY وارد کنید

en: Start month
fa-Arab: ماه شروع

en: End year
fa-Arab: پایان سال

en: End month
fa-Arab: ماه پایان

en: Keyword
fa-Arab: کلیدواژه

en: Select report columns
fa-Arab: ستون های گزارش را انتخاب کنید

en: Select date display method
fa-Arab: روش نمایش تاریخ را انتخاب کنید

en: Display data filtered by year
fa-Arab: نمایش داده های فیلتر شده بر اساس سال

en: Yes - Table will be limited to 12 columns (Jan-Dec) with the option to switch between years
fa-Arab: بله - جدول به 12 ستون (ژانویه تا دسامبر) با گزینه جابه‌جایی بین سال‌ها محدود شود

en: No - Table will include one column for every month of data selected
fa-Arab: خیر - جدول شامل یک ستون برای هر ماه از داده های انتخاب شده می باشد

en: Select which months to display
fa-Arab: انتخاب کنید کدام ماه نمایش داده شود

en: Save report
fa-Arab: ذخیره گزارش

en: Usage statistics reports
fa-Arab: گزارش آمار استفاده

en: Saved reports
fa-Arab: ذخیره گزارشات

en: Create report
fa-Arab: گزارش ایجاد کنید

en: No data providers have been created -  no report data will be available
fa-Arab: هیچ ارائه دهنده داده ای ایجاد نشده است - هیچ گزارشی در دسترس نخواهد بود

en: Display by year
fa-Arab: نمایش بر اساس سال

en: Metric
fa-Arab: شاخص

en: Period total
fa-Arab: کل دوره

en: You have not saved any reports yet, please create a report.
fa-Arab: شما هنوز هیچ گزارشی را ذخیره نکرده اید، لطفاً یک گزارش ایجاد کنید.

en: Select saved report
fa-Arab: گزارش ذخیره شده را انتخاب کنید

en: Delete report
fa-Arab: حذف گزارش

en: Report deleted successfully
fa-Arab: گزارش با موفقیت حذف شد

en: No report was selected - could not delete
fa-Arab: هیچ گزارشی انتخاب نشد - حذف نشد

en: Remove this user
fa-Arab: این کاربر را حذف کنید

en: User
fa-Arab: کاربر

en: Select user
fa-Arab: انتخاب کاربر

en: Add new user
fa-Arab: افزودن کاربر جدید

en: Remove
fa-Arab: حذف کنید

en: The preservation module is disabled, turn on <a href="/cgi-bin/koha/admin/preferences.pl?tab=&op=search&searchfield=PreservationModule">PreservationModule</a> to use it
fa-Arab: ماژول نگهداری غیرفعال است، برای استفاده از آن <a href="/cgi-bin/koha/admin/preferences.pl?tab=&op=search&searchfield=ERMModule">ERMModule</a> روشن کنید

en: Edit preservation settings
fa-Arab: تنظیمات نگهداری را ویرایش کنید

en: General settings
fa-Arab: تنظیمات عمومی

en: Status for item added to waiting list
fa-Arab: وضعیت آیتم اضافه شده به لیست انتظار

en: Default status for item added to train
fa-Arab: وضعیت پیش‌فرض آیتم اضافه شده به ترتیب

en: Settings updated
fa-Arab: بروزرسانی تنظیمات

en: Processings
fa-Arab: پردازش ها

en: Remove this processing
fa-Arab: این پردازش را حذف کنید

en: Edit this processing
fa-Arab: این پردازش را ویرایش کنید

en: Add new processing
fa-Arab: افزودن پردازش جدید

en: Are you sure you want to remove this processing?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این پردازش را حذف کنید؟

en: Processing %s deleted
fa-Arab: پردازش %s حذف شد

en: This processing cannot be deleted, it is already in used.
fa-Arab: این پردازش قابل حذف نیست، قبلاً استفاده شده است.

en: Edit processing #%s
fa-Arab: ویرایش پردازش#%s

en: New processing
fa-Arab: پردازش جدید

en: Processing name
fa-Arab: نام پردازش

en: Letter template for printing slip
fa-Arab: قالب نامه برای چاپ برگه

en: Attributes
fa-Arab: ویژگی ها

en: Be careful when removing attributes from this processing: the items using it will be impacted as well!
fa-Arab: هنگام حذف ویژگی‌ها از این پردازش مراقب باشید: آیتم های مورد استفاده نیز تحت تأثیر قرار خواهند گرفت!

en: Attribute %s
fa-Arab: ویژگی %s

en: Remove this attribute
fa-Arab: این ویژگی را حذف کنید

en: Options
fa-Arab: انتخاب گزینه

en: DOES NOT EXIST!
fa-Arab: وجود ندارد!

en: Add new attribute
fa-Arab: ویژگی جدید اضافه کنید

en: Authorized value
fa-Arab: ارزش مجاز

en: Free text
fa-Arab: متن آزاد

en: Database column
fa-Arab: ستون پایگاه داده

en: Processing updated
fa-Arab: بروززسانی پردازش

en: Processing created
fa-Arab: ایجاد پردازش

en: Processing #%s
fa-Arab: پردازش #%s

en: Edit this template
fa-Arab: این الگو را ویرایش کنید

en: Unknown
fa-Arab: ناشناخته

en: There are no attributes defined for this processing.
fa-Arab: هیچ ویژگی برای این پردازش تعریف نشده است.

en: Edit train #%s
fa-Arab: ویرایش ترتیب #%s

en: New train
fa-Arab: ترتیب جدید

en: Status for item added to this train
fa-Arab: وضعیت آیتم اضافه شده به این ترتیب

en: Default processing
fa-Arab: پردازش پیش فرض

en: Train updated
fa-Arab: ردیف به روز شد

en: Train created
fa-Arab: ایجاد ردیف

en: Edit item #%s
fa-Arab: ویرایش آیتم #%s

en: Add new item to %s
fa-Arab: افزودن آیتم جدید %s

en: Itemnumber
fa-Arab: شماره منبع

en: Processing
fa-Arab: در حال پردازش

en: Barcode
fa-Arab: بارکد

en: Cannot find item with this barcode. It must be in the waiting list.
fa-Arab: آیتمی با این بارکد پیدا نمی شود. باید در لیست انتظار باشد.

en: Item updated
fa-Arab: منبع به روز شد

en: Item added to train
fa-Arab: منبع به ترتیب افزوده شد

en: Add new items to %s
fa-Arab: افزودن منابع جدید به %s

en: Itemnumbers
fa-Arab: شماره های منبع

en: Cannot be edited now, the value will be retrieved from %s
fa-Arab: اکنون نمی توان آن را ویرایش کرد، مقدار از آن بازیابی می شود%s

en: %s items have been added to train %s.
fa-Arab: %sمنابع به ترتیب اضافه شده است %s.

en: No items have been added to the train.
fa-Arab: هیچ آیتمی به ترتیب اضافه نشده است.

en: Filter by
fa-Arab: فیلتر براساس

en: Closed
fa-Arab: بسته شد

en: Sent
fa-Arab: ارسال شد

en: Received
fa-Arab: دریافت شد

en: There are no trains defined
fa-Arab: هیچ رشته ای تعریف نشده است

en: Add items
fa-Arab: افزودن آیتم ها

en: Are you sure you want to remove this train?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رشته را حذف کنید؟

en: Train %s deleted
fa-Arab: رشته %s حذف شد

en: Cannot add items to a closed train
fa-Arab: نمی توان منابع را به رشته بسته شده اضافه کرد

en: Closed on
fa-Arab: بسته شده است

en: Sent on
fa-Arab: ارسال شده است

en: Received on
fa-Arab: دریافت شده است

en: Copy item to the following train
fa-Arab: مورد را در رشته زیر کپی کنید

en: Select a train
fa-Arab: یک رشته را انتخاب کنید

en: Send
fa-Arab: ارسال کنید

en: Receive
fa-Arab: دریافت کنید

en: Train #%s
fa-Arab: رشته #%s

en: Items
fa-Arab: آیتم ها

en: Actions:
fa-Arab: اقدامات:

en: Print slips
fa-Arab: چاپ برگه ها

en: Cannot print slip, this item does not have a processing with a letter template defined.
fa-Arab: نمی توان برگه را چاپ کرد، این مورد پردازشی با الگوی کاغذ تعریف شده ندارد.

en: ID
fa-Arab: شناسه

en: Are you sure you want to remove this item?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مورد را حذف کنید؟

en: Yes, remove
fa-Arab: بله، حذف کنید

en: No, do not remove
fa-Arab: خیر، حذف نکنید

en: Item removed
fa-Arab: مورد حذف شد

en: Item copied successfully.
fa-Arab: مورد با موفقیت کپی شد.

en: Item cannot be copied to a train, it is already in a non-received train.
fa-Arab: آیتم را نمی توان در ردیف کپی کرد، در حال حاضر در ردیف دریافت نشده است.

en: Print slip
fa-Arab: برگه چاپ

en: Add items to waiting list
fa-Arab: منابع را به لیست انتظار اضافه کنید

en: Barcode list
fa-Arab: لیست بارکد

en: Add items to a train
fa-Arab: منابع را به ترتیب اضافه کنید

en: You need to configure this module first.
fa-Arab: ابتدا باید این ماژول را پیکربندی کنید.

en: Add to waiting list
fa-Arab: به لیست انتظار اضافه کنید

en: Add last %s items to a train
fa-Arab: آخرین %s آیتم ها را به ردیف اضافه کنید

en: There are no items in the waiting list
fa-Arab: هیچ منابعی در لیست انتظار وجود ندارد

en: %s new items added. %s items not found.
fa-Arab: %s منابع جدید افزوده شد. %s منابع یافت نشد.

en: %s new items added.
fa-Arab: %s منابع جدید افزوده شد.

en: No items added
fa-Arab: هیچ موردی اضافه نشده است

en: Are you sure you want to remove this item from the waiting list?
fa-Arab: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مورد را از لیست انتظار حذف کنید؟

en: Item removed from the waiting list
fa-Arab: آیتم از لیست انتظار حذف شد

en: Author
fa-Arab: نویسنده

en: Call number
fa-Arab: شماره بازیابی

en: E-resource management
fa-Arab: مدیریت منابع الکترونیکی

en: Show agreement
fa-Arab: نمایش توافقنامه

en: Add agreement
fa-Arab: افزودن قرارداد

en: Edit agreement
fa-Arab: ویرایش قرارداد

en: Show license
fa-Arab: نمایش مجوز

en: Add license
fa-Arab: افزودن مجوز

en: Edit license
fa-Arab: ویرایش مجوز

en: eHoldings
fa-Arab: رزروهای آنلاین

en: Local
fa-Arab: محلى

en: Show package
fa-Arab: نمایش بسته

en: Add package
fa-Arab: افزودن بسته

en: Edit package
fa-Arab: ویرایش بسته

en: Titles
fa-Arab: عناوین

en: Show title
fa-Arab: نمایش عنوان

en: Add title
fa-Arab: افزودن عنوان

en: Edit title
fa-Arab: ویرایش عنوان

en: Resource
fa-Arab: منبع

en: EBSCO
fa-Arab: پایگاه ابسکو

en: eUsage
fa-Arab: استفاده الکترونیکی

en: Data providers
fa-Arab: ارائه دهندگان داده

en: Show provider
fa-Arab: ارائه دهنده را نشان دهید

en: Add data provider
fa-Arab: ارائه دهنده داده را اضافه کنید

en: Edit data provider
fa-Arab: ارائه دهنده داده را ویرایش کنید

en: View report
fa-Arab: مشاهده گزارش

en: Preservation
fa-Arab: حفاظت

en: Home
fa-Arab: صفحه اصلی

en: Trains
fa-Arab: ردیف ها

en: Show train
fa-Arab: نمایش ردیف

en: Add item to train
fa-Arab: آیتم را به ترتیب اضافه کنید

en: Add items to train
fa-Arab: آیتم ها را به ترتیب اضافه کنید

en: Edit item in train
fa-Arab: آیتم ها را به ترتیب ویرایش کنید

en: Add train
fa-Arab: افزودن ردیف

en: Edit train
fa-Arab: ترتیب ویرایش

en: Waiting list
fa-Arab: لیست انتظار

en: Settings
fa-Arab: تنظیمات

en: Show processing
fa-Arab: نمایش پردازش

en: Add processing
fa-Arab: افزودن پردازش

en: Edit processing
fa-Arab: ویرایش پردازش

en: supersedes
fa-Arab: جایگزین می کند

en: is superseded by
fa-Arab: جایگزین شده است توسط

en: provides post-cancellation access for
fa-Arab: دسترسی پس از لغو برای

en: has post-cancellation access in
fa-Arab: دارای دسترسی پس از لغو در

en: tracks demand-driven acquisitions for
fa-Arab: خریدهای مبتنی بر تقاضا را برای

en: has demand-driven acquisitions in
fa-Arab: دارای خریدهای مبتنی بر تقاضا در

en: has backfile in
fa-Arab: دارای فایل پشتیبان است

en: has frontfile in
fa-Arab: دارای فایل مقدمه نویسی در

en: related to
fa-Arab: مربوط به

en: Publisher
fa-Arab: ناشر

en: Platform
fa-Arab: پلتفرم

en: Publisher ID
fa-Arab: شناسه ناشر

en: Online ISSN
fa-Arab: شاپای آنلاین

en: Print ISSN
fa-Arab: شاپای چاپی

en: DOI
fa-Arab: شناسه دیجیتالی

en: AJAX error: receiving data from %s
fa-Arab: خطای AJAX: دریافت داده از %s

en: The page entered is not a number.
fa-Arab: صفحه وارد شده یک عدد نیست.

en: The page should be a number between 1 and %s.
fa-Arab: این صفحه باید دارای یک عدد باشد بین 1 و %s.

en: Please choose at least one external target
fa-Arab: لطفاً حداقل یک هدف خارجی انتخاب کنید

en: Search Google Books
fa-Arab: Google Books را جستجو کنید

en: Sorry, nothing found.
fa-Arab: متاسفانه چیزی یافت نشد.

[ctx: Bibliographic record]
en: The item is already in your cart
fa-Arab: این منبع در سبد خرید شما موجود است

[ctx: Bibliographic record]
en: The item has been added to your cart
fa-Arab: این آیتم به سبد خرید شما اضافه شده است

[ctx: Bibliographic record]
en:  item(s) added to your cart
fa-Arab:  منبع (ها) به سبد خرید شما افزوده شد

en: already in your cart
fa-Arab: در حال حاضر در سبد شما

[ctx: Bibliographic record]
en: No item was selected
fa-Arab: منبعی انتخاب نشده بود

[ctx: Bibliographic record]
en: No item was added to your cart
fa-Arab: منبعی به سبد شما افزوده نشده بود

[ctx: Bibliographic record]
en: The item has been removed from your cart
fa-Arab: منبع از سبد خرید شما حذف شده است

en: Scroll to the top of the page
fa-Arab: به بالای صفحه بروید

en: Log in to your OverDrive account
fa-Arab: وارد حساب OverDrive خود شوید

en: OverDrive account page
fa-Arab: صفحه حساب کاربری ‏OverDrive

en: Log out of your OverDrive account
fa-Arab: از حساب کاربری OverDrive خود خارج شوید

en: Checkouts
fa-Arab: امانت گرفته شده‌ها

en: Holds
fa-Arab: رزروها

en: Checked out until:
fa-Arab: امانت گرفتن تا:

en: Get item
fa-Arab: دریافت آیتم

en: Check in
fa-Arab: عودت دادن

en: Are you sure you want to return this item?
fa-Arab: آیا شما برای بازگرداندن این منبع اطمینان دارید؟

en: Check out
fa-Arab: امانت گرفته شده‌ها

en: Are you sure you want to check out this item?
fa-Arab: آیا شما برای امانت بردن این منبع اطمینان دارید؟

en: Cancel hold
fa-Arab: لغو رزرو

en: Are you sure you want to cancel this hold?
fa-Arab: آیا شما برای لغو این رزرو اطمینان دارید؟

en: Item cannot be checked out. There are no available formats
fa-Arab: منبع امانت داده نمی شود. هیچ فرمتی در دسترسی نیست

en: Warning: Cannot be undone. Please confirm once again
fa-Arab: هشدار: قابل لغو نیست. لطفا یک بار دیگر تایید کنید

en: Your rating: %s.
fa-Arab: امتیاز شما: %s.

en: Average rating: %s (%s votes)
fa-Arab: میانگین امتیاز: %s (%s آرا)

en: Tags added:
fa-Arab: برچسب ها اضافه شد:

en: Tags deleted:
fa-Arab: برچسب ها حذف شد

en: Errors:
fa-Arab: خطاها:

en: Sorry, tags are not enabled on this system.
fa-Arab: با عرض پوزش، برچسب ها در این سیستم فعال نیستند.

en: Error! Your tag was entirely markup code.  It was NOT added.  Please try again with plain text.
fa-Arab: خطا! برچسب شما کاملاً کد نشانه گذاری بود.   اضافه نشد   لطفا دوباره با متن ساده امتحان کنید.

en: Error! Illegal parameter
fa-Arab: خطا! پارامتر غیر قانونی

en: Note: your tag contained markup code that was removed. The tag was added as
fa-Arab: توجه: برچسب شما حاوی کد نشانه گذاری است که حذف شده است. برچسب به عنوان اضافه شد

en: Error! Adding tags failed at
fa-Arab: خطا! افزودن برچسب ها در

en: Note: you can only tag an item with a given term once.  Check 'Tags' to see your current tags.
fa-Arab: توجه: شما فقط می توانید یک مورد را با یک عبارت مشخص یک بار برچسب گذاری کنید.   "برچسب ها" را برای دیدن برچسب های فعلی خود بررسی کنید.

en: Error! You cannot delete the tag
fa-Arab: خطا! شما نمی توانید برچسب را حذف کنید

en: Note: you can only delete your own tags.
fa-Arab: توجه: شما فقط می توانید برچسب های خود را حذف کنید.

en: You must be logged in to add tags.
fa-Arab: برای افزودن برچسب باید وارد سیستم شوید.

en: Unable to add one or more tags.
fa-Arab: امکان افزودن یک یا چند برچسب وجود ندارد.
