Koha 23.11.09.000 - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: accounting.pref
ca: preferència de comptabilitat

en: accounting.pref Features
ca: preferència de funcions de comptabilitat

en: accounting.pref Policy
ca: Preferència de política de comptabilitat

en: accounting.pref#AccountAutoReconcile# Do
ca: preferència de comptabilitat#AccountAutoReconcile# Anar

en: accounting.pref#AccountAutoReconcile# Don't
ca: preferència de comptabilitat#AccountAutoReconcile# No fer

en: accounting.pref#AccountAutoReconcile# reconcile patron balances automatically on each transaction adding debits or credits.
ca: preferència de comptabilitat#AccountAutoReconcile# conciliï els saldos dels usuaris automàticament en cada transacció afegint dèbits o crèdits.

en: web_services.pref#Mana# submissions to Mana KB. Mana centralizes information between other Koha installations to facilitate the creation of new subscriptions, vendors, reports, etc. You can search, share, import, and comment on the content of Mana. The information shared with Mana KB is shared under the <a href="https://creativecommons.org/choose/zero/">CC-0 license</a>
ca: web_services.pref#Mana# presentacions a Mana KB. Mana centralitza la informació entre altres instal·lacions de Koha per facilitar la creació de noves subscripcions, proveïdors, informes, etc. Podeu cercar, compartir, importar i comentar el contingut de Mana. La informació compartida amb Mana KB es comparteix a <a href="https://creativecommons.org/choose/zero/">llicència CC-0</a>
